Hamilelik belirtileri

Ayysssko

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
31 Ekim 2023
41
9
23
Kızlar ya 😪 Adetime 1 hafta var yumurtlamamdan 10 gün falan geçti aşırı derecede göğsüm ağrıyor dokunamıyorum bile yatarken bile acıyor üstüne yatarsam. kasıklarima batma şeklinde ağrı giriyor 4 5 aydır çocuk istiyoruz deniyoruz maalesef olmuyor acaba psikolojik mi diye düşündüm ama bu kadar şiddetli psikolojik ağrı olmaz galiba erken gebelik testi aldım yaptım fakat negatif :KK43: olsaydı çıkardı galiba şu an siz ne düşünüyorsunuz

Kızlar ya 😪 Adetime 1 hafta var yumurtlamamdan 10 gün falan geçti aşırı derecede göğsüm ağrıyor dokunamıyorum bile yatarken bile acıyor üstüne yatarsam. kasıklarima batma şeklinde ağrı giriyor 4 5 aydır çocuk istiyoruz deniyoruz maalesef olmuyor acaba psikolojik mi diye düşündüm ama bu kadar şiddetli psikolojik ağrı olmaz galiba erken gebelik testi aldım yaptım fakat negatif :KK43: olsaydı çıkardı galiba şu an siz ne düşünüyorsunuz
ay aynı durumdayım inşallah hamileyizdirrr

Canım 1 hafta daha var adetine belki daha idrarda gözükmüyor hcg bu yüzden bi 3 gün daha bekle bence yine erken gebelik testi yap ya da adet gününü bekle geciksin normal hamilelik testi yap

İnşallah ama benim pek ümidim kalmadı belime baya ağrı giriyor adet ağrılarım başladı yani 😒
Canım ben daha önce hiç hamile kalmadım ama bazen belirtileri adet belirtileriyle aynı olabiliyor bi adetin geciksin ona göre hareket et bence canım

X