Hamilelik belirtileri

cennet68

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
16 Nisan 2024
18
4
20
Merhabalar benim adetim 19. gün bugün gecikeli geçen gün test yaptım silik çizgiydi sabah bidaha yaptım yine silik çizgiydi acaba varmıdır tedavi görüyoruz boşuna ümitlenmek de istemiyorum

Eklentiler

• IMG_20240416_081208.jpg
    IMG_20240416_081208.jpg
    144,3 KB · Görüntüleme: 58
Var var gözünüz aydın kan verırsen daha net belli olur belirtilerin neler sorabılır mıyım benimde günüm geçiyor da korkuyorum test yapmaya günüme 2 gün kala erken gebelıkte negatif görmüştüm de

Merhabalar benim adetim 19. gün bugün gecikeli geçen gün test yaptım silik çizgiydi sabah bidaha yaptım yine silik çizgiydi acaba varmıdır tedavi görüyoruz boşuna ümitlenmek de istemiyorum
Pozitif 🌸

Var var gözünüz aydın kan verırsen daha net belli olur belirtilerin neler sorabılır mıyım benimde günüm geçiyor da korkuyorum test yapmaya günüme 2 gün kala erken gebelıkte negatif görmüştüm de
Sürekli akıntım var bide sırt ağrısı kan vermeden de ümitlenmek istemiyom tedavi görüyorduk

Sürekli akıntım var bide sırt ağrısı kan vermeden de ümitlenmek istemiyom tedavi görüyorduk
Akıntınız beyaz mı geliyor sarı mi benimde sırt kasık bel ağrısı ve akkntım var beyazdı bu sabah sarıya döndü ama biraz daha bekleyeceğim test için sızın kesın var inşallah çünkü 19 gün gecikmeniz varmış gözünüz aydın

Sonuç aldınızmı benim gecikmeden beri beyaz akıntım geliyor sürekli bugün test silik çıktı ama akşam üzeri yapmıştım sabah tekrar yapıcam

Sonuç aldınızmı benim gecikmeden beri beyaz akıntım geliyor sürekli bugün test silik çıktı ama akşam üzeri yapmıştım sabah tekrar yapıcam
Yok gidemedim maalesef kan vermeye ama bugün bı halsizlik var üstümde başım dönüyor çok değişik hissetiyorum kendimi

Höm olabilir gebeliiğin ilk haftaların , kan vermeyi geciktirme sağlıklı artış görmen lazım hayırlısı olsun 🌸

Merhaba bende adetimin gecikmesiyle iki gün önce test yaptım pozitif çıktı akşamına şiddetli ağrı yaşadım kasıklarımda. Ertesi günü kan verdim 263 çıktı. Ama o ağrısan sonra sanki belirtilerim gitti göğüs hassasiyeti mide bulantısı vardı onlar sanki bir anda kesildi. Doktora gittim ama göremedi daha erken diye. Kokulu akıntım vardı çok fazla. Rahimde sıvı birikmiş biraz dedi. Bir kez de dış gebelik geçirdim ameliyat oldum tek tüpüm alındı. Perşembe tekrar kan vericem. Enfeksiyon var sanırım ama çok dikkat ediyorum ama oluyor umarım sağlıklı bir gebeliktir şuan

X