Hamilelik belirtisi mi acaba

sumeyye1858

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
5 Kasım 2023
32
3
25
Merhaba adetime 8 10 gün arası gibi bir tarih var günlerdir şiddetli baş ağrısı çekiyorum ve aşırı derecede halsizlik uyku hali 3 4 gündür de tuvaltrten sonra akıntımda pembemsi kan tuvalete kan parçası gibi birsenler görüyorum hamilelik belirtisi midir acil yardım lütfen

Son düzenleme:
Şu an yumurtlama döneminde olmanız lazım, gebelik belirtisi olamaz ama idrarda ağrı normal bir belirti değil, muayene olmanızı öneririm

Antibiyotik kullandım ama enfeksiyon olduğunu düşünmüyorum suan hayalet bir çizgi var kırmızı kan gibi akıntı da acaba yumurtlama erken olmuş gebelik olmuş olabilir mi

Aşırı derecede halsizlik ve uyku hali içerisindeyim idrar yollarımda aşırı bir baskı ağrı ayıptır söylemesi idrar yaparken ağrı yaşadım ve geçti sonrasında. Şimdi de akıntı arasında hafif bir kan gibimsi kırmızılık görüyorum çok az aram aram süreler de geliyor adetime 14 gün var destek olur musunuz teşekkürler
Idrar yolu enfeksiyondur buyuk ihtimal bende kac ay önce oyle oldum mutlaka doktora gidin ben cok sorun yasadim ciddilesiyo

Sen enfeksiyon geçiriyor olabilir misin 🙄
Merhaba adetime 8 10 gün arası gibi bir tarih var günlerdir şiddetli baş ağrısı çekiyorum ve aşırı derecede halsizlik uyku hali 3 4 gündür de tuvaltrten sonra akıntımda pembemsi kan tuvalete kan parçası gibi birsenler görüyorum hamilelik belirtisi midir acil yardım lütfen

Canım sen doktora git. Seninki başka bir durum. Enfeksiyon var bence. Hala gitmeyip burdan yardım beklemen şaşırttı.

Idrar yolu enfeksiyondur buyuk ihtimal bende kac ay önce oyle oldum mutlaka doktora gidin ben cok sorun yasadim ciddilesiyo

Enfeksiyon yok antibiyotik vs içtim ilaç tedavisi kullandım bu durum farklı ama acaba gebelik mi merak konusu
Kaç gündür kan geliyor diyorsun idrarında ağrı olmuş. Bunlar gebelik için belirti değil bence. Kendin bilirsin ama ben dışında enfeksiyon diyen de olmuş. Herkes yanılıyor olamaz. Enfeksiyon tekrarlayan bir şey.

Parça değilde sadce pembe kahve arası akıntı varsa yerleşme kanaması olaniliyo bence doktora gidin

Aynı durumu yaşıyoruz galiba benimde akıntım var adetime 8 gün kala başladı hala devam ediyor tuvalete oturunca damala damla mercimek tanesi gibi parça parça bişey düşüyor camasirimada kırmızı kahverengi akıntı geliyor adetmi başka bişey mi anlayamadim canım senin geldimi peki adetin

Aynı durumu yaşıyoruz galiba benimde akıntım var adetime 8 gün kala başladı hala devam ediyor tuvalete oturunca damala damla mercimek tanesi gibi parça parça bişey düşüyor camasirimada kırmızı kahverengi akıntı geliyor adetmi başka bişey mi anlayamadim canım senin geldimi peki adetin
Hayır canım adetime var ama o akıntı geçti 3 gün falan gelip bu durumdan önce sen idrar yolu enfeksiyonu vs yaşamışmıydın

Merhaba benimde bat yarın. Bir haftadır gözümü uykudan açamıyorum sabahları uyanmak istemiyorum göğüs ucu kaşıntım var. Bel ağrısı baş ağrısı şiddettli bir şekilde var. 12 Aralık'ta normal düşük yaptım. Ve yeniden düşünüyoruz. Doktorum rahim tertemiz olmuş dedi. Sizce hamilemiyim bide dün Kaset test yaptım negatif çıktı

Bide rüya gördüm ben eşim ve yengemdik kucağımda bir erkek bebek vardı maşallah gözleri masmavi beresi vardı mavi ben onu emzirecektim. Yengem bana sordu sütün yokmu diye var dedim birden o kadar çok sütüm geldi ki. Ama o bebek rabbim inşallah çocuğum olursa öyle olur diye dua ediyorum rüyayı gördüğümden beri

Şu an yumurtlama döneminde olmanız lazım, gebelik belirtisi olamaz ama idrarda ağrı normal bir belirti değil, muayene olmanızı öneririm
Merhabalar sorum olacaktı nişanlimla ilişki yaşadık içime boşalmadı ama dik pozisyona gelirken yanlışlıkla 1 2 damla vajinaya girmis olabilir mi hiç emin değilim 1 buçuk haftadır karın ağrım var hafif midem bulanıyor mümkün olabilir mi bu? Salgını da tutuldum grip oldum vs yoksa onun etkisi mi lütfen beni aydinlatabilicek biri var mi. İlişkiye girdiğimde yumurtlama dönemi değildi regl bittikten 1 gün sonraydı

Merhabalar sorum olacaktı nişanlimla ilişki yaşadık içime boşalmadı ama dik pozisyona gelirken yanlışlıkla 1 2 damla vajinaya girmis olabilir mi hiç emin değilim 1 buçuk haftadır karın ağrım var hafif midem bulanıyor mümkün olabilir mi bu? Salgını da tutuldum grip oldum vs yoksa onun etkisi mi lütfen beni aydinlatabilicek biri var mi. İlişkiye girdiğimde yumurtlama dönemi değildi regl bittikten 1 gün sonraydı
Psikolojik olarak etkilenmiş olabilirsiniz, mide bulanması belirtileri genelde 6. haftadan itibaren başlar, adetiniz gecikirse gebelik ihtimalini değerlendirip test yapabilirsiniz ama bir iki damlanın dışarıya damlamasıyla pek mümkün olduğunu düşünmüyorum

Psikolojik olarak etkilenmiş olabilirsiniz, mide bulanması belirtileri genelde 6. haftadan itibaren başlar, adetiniz gecikirse gebelik ihtimalini değerlendirip test yapabilirsiniz ama bir iki damlanın dışarıya damlamasıyla pek mümkün olduğunu düşünmüyorum
Biraz rahatladım teşekkür ederim regl dönemim yaklaşınca belli olur bakalım

X