Hamilelik belirtisi mi arkadaşlar bakar mısınız 🤗

Merhabalar, bende guncel hamilelik belirtileri sayfasini ariyordum🙈
Benimde reglime bugünden itibaren 6 gün var gecen ay rahim flimi cektirmistim sol tüpüm acildi cok sukur ve yumurtalıklara prp de yaptirmistim..
Belirtileriim beni yaniltiyor mu bilmiyorum ama mide yanmasi ve bulantisi karisik bir sey yasiyorum hem yemek yaparken kokular rahatsiz ediyor beni hemde cok yiyorum, belim ve bacaklarim agriyor iki gundur regl gibi sol kasikta da batmlar var hafif bas agrisi bile var insallah hamileyimdir 2 yildir bekliyorum ☺️
Merhabalar inşallah hamilesindir🤲 Birşey soracağım rahim filminden sonra prp yaptırdım dediniz o ne oluyor aceba bende rahim filmi çektirdim iki üç yıl falan oluyor sorun görülmedi ve prp yaptirmadim.

Merhabalar inşallah hamilesindir🤲 Birşey soracağım rahim filminden sonra prp yaptırdım dediniz o ne oluyor aceba bende rahim filmi çektirdim iki üç yıl falan oluyor sorun görülmedi ve prp yaptirmadim
Amin insallah bakalim 6 gunum var daha ☺️
Prp, rahim fliminden bagimsiz bir islem, bende arastirarak buldum sanirim daha iyi cok rezevi dusuk hastalara yapiyorlar, kendi kanindan laboratuvarda saglikli canli hucreleri ayristirip uyuyan yumurta hucrelerine enjekte ediyorlar ki yumurtalar canlansin vs bende yaptirdim ekimde bakalim insallah faydasi olmustur
Tuplerin acik neyse ki bu cok iyi bence çünkü benim 2 yildir kapaliymis enfeksiyondan kapanmis dedi doktorum

Amin insallah bakalim 6 gunum var daha ☺️
Prp, rahim fliminden bagimsiz bir islem, bende arastirarak buldum sanirim daha iyi cok rezevi dusuk hastalara yapiyorlar, kendi kanindan laboratuvarda saglikli canli hucreleri ayristirip uyuyan yumurta hucrelerine enjekte ediyorlar ki yumurtalar canlansin vs bende yaptirdim ekimde bakalim insallah faydasi olmustur
Tuplerin acik neyse ki bu cok iyi bence çünkü benim 2 yildir kapaliymis enfeksiyondan kapanmis dedi doktorum
Peki ücretli mi devlette mi yaptırdınız?

Peki ücretli mi devlette mi yaptırdınız?
Evet ücretli hemde yuksek fiyatlar maalesef yeni bir deneme oldugu icin de bizim gibi rezerv dusukler icin de bir umut deyip yaptirdim bende, devlet yapmiyor bildigim kadariyla ama ozelde de fiyatlar degisiyor

Son düzenleme:
Evet ücretli hemde yuksek fiyatlar maalesef yeni bir deneme oldugu icin de bizim gibi rezerv dusukler icin de bir umut deyip yaptirdim bende, +devlet yapmiyor bildigim kadaroyla ama ozelde de fiyatlar degisiyor
Benim yumurta rezerv sorunum yok polikistik overim zaten yumurta çok o zaman gerek yok teşekkürler 🤗

Bizde sorun yok ama olmuyor maalesef 7 yıldır bekliyoruz 😔
Yaa evet sebepsiz olunca da zor, sebebi olup cozum beklemekte zor yani bilmiyorum ama hep diyorum kendiliginden hamile kalan kadinlar ne sansli cok imreniyorum bazen ama Allahim buyuktur vardir bir bildigi. Cok uzun zaman olmus ama insallah karisigini alacaksin dua edecegim sana da, 🤲

Yaa evet sebepsiz olunca da zor, sebebi olup cozum beklemekte zor yani bilmiyorum ama hep diyorum kendiliginden hamile kalan kadinlar ne sansli cok imreniyorum bazen ama Allahim buyuktur vardir bir bildigi. Cok uzun zaman olmus ama insallah karisigini alacaksin dua edecegim sana da, 🤲
Teşekkür ederim Allah razı olsun 🌹

X