Hamilelik belirtisi mi?

esmaasci9

Üye
Kayıtlı Üye
5 Ekim 2023
146
11
26
Kızlarımm adetime 2 gün var bat 1 Şubat, takiple yumurtlama gününü değerlendirdim yüksek olduğu tarihte.. kendimi dinlememek için düşünmüyorum fakat 3 gündür karnımda seğirmeler var bu bir hamilelik belirtisiymiş sanırım ara ara kasık ağrısı da yaşıyorum eğildiğimde ya hızlı hareket ettiğimde ani bi sancıyla kasılma hissediyorum..bilemedim içimde çok tuhaf bir heyecan var anlamsız sizce test alıp bakmalı mıyım beklemeli miyim akıl verin 2 gün daha dayanayım mı🥹

Kızlarımm adetime 2 gün var bat 1 Şubat, takiple yumurtlama gününü değerlendirdim yüksek olduğu tarihte.. kendimi dinlememek için düşünmüyorum fakat 3 gündür karnımda seğirmeler var bu bir hamilelik belirtisiymiş sanırım ara ara kasık ağrısı da yaşıyorum.. içimde çok tuhaf bir heyecan var anlamsız sizce test alıp bakmalı mıyım beklemeli miyim akıl verin 2 gün daha dayanayım mı🥹
Yap test gitsin ya ben merakimdan çatlardım olursa da olmazsa da Allahtan sonucta

son 3 aydır erken yapıp negatifi görüyorum bu sefer beklemeye çalışıyorum.. ama yarın dayanamayıp yapıcam sanırım 😂

Geçen ay benimde sürekli seğirmeler oldu ilk defa hayatımda yaşadım ya da farkettim sonuç negatifti umarım sizin pozitiftir test yapın regli olmazsanız bir daha yaparsınız 😌

Ben de yaşıyorum bu ağrıları testi yerleşme kanaması olduğu günün ertesi yaptım negatif çıktı kaset test yapmıştım bu sefer erken gebelik testi aldım tekrar yapacağım bence sen de erken gebelik testi alarak yap

ben de bat bekliyordum canım 2 şubatı, arkadaşlar beni gaza getirdi bu sabah yaptım silik çıktı :KK68:
yarın sabah yap gitsin :KK48:
umarım vardır :KK200:

Kızlarımm adetime 2 gün var bat 1 Şubat, takiple yumurtlama gününü değerlendirdim yüksek olduğu tarihte.. kendimi dinlememek için düşünmüyorum fakat 3 gündür karnımda seğirmeler var bu bir hamilelik belirtisiymiş sanırım ara ara kasık ağrısı da yaşıyorum eğildiğimde ya hızlı hareket ettiğimde ani bi sancıyla kasılma hissediyorum..bilemedim içimde çok tuhaf bir heyecan var anlamsız sizce test alıp bakmalı mıyım beklemeli miyim akıl verin 2 gün daha dayanayım mı🥹
Bende 2 şubat bat. 6 dün önce test yaptım erken gebelik silik çıktı sonra dün yaptım o da silik çıktı 😀 bence yap şimdi Bi test çıkabilir 😘 testi ekliyorum bak

Eklentiler

• IMG_20240129_120208_1.jpg
    IMG_20240129_120208_1.jpg
    38,9 KB · Görüntüleme: 56
ben de bat bekliyordum canım 2 şubatı, arkadaşlar beni gaza getirdi bu sabah yaptım silik çıktı :KK68:
Sanırım bende sizden gazı alıp test yapıcam 😂 kaset test mi yaptınız erken gebelik testi mi🥹 Of daha çok heyecanlandım şu an hayal kırıklığı yaşamak istemiyorum🩷

Bende 2 şubat bat. 6 dün önce test yaptım erken gebelik silik çıktı sonra dün yaptım o da silik çıktı 😀 bence yap şimdi Bi test çıkabilir 😘 testi ekliyorum bak
erken gebelik testi yok elimde kaset test yapsam çıkar mı 🥹 Sağlıkla kucağınıza alın bu arada tebrik ederim🩷

Ben de yaşıyorum bu ağrıları testi yerleşme kanaması olduğu günün ertesi yaptım negatif çıktı kaset test yapmıştım bu sefer erken gebelik testi aldım tekrar yapacağım bence sen de erken gebelik testi alarak yap
Kanamadan 2-3 gün sonrasını beklemek gerekiyor diye biliyorum, istiyorsanız umarım hamilesinizdiiirrr🩷

Tebrik ederiiiiimmmm🩷 belirtiniz neydi, benim dün bugün baya bacak ve bel ağrım var normal adet öncesi belirtilerim hiç yok bu sefer şüpheye düştüm yağmur durduğu an eczaneye gidicem sanırım 🥹🩷

Bize de haber veeer umarım hamilesindir🩷
Aslında yumurtlama gününde olmadı ilişki hiç aklımda da yoktu ama geçen günkü lekelenmeden bide geçen sebepsiz yere aç olmadığım halde bayıldım öyle şüphelendim düşündükçe de hevesleniyorum inşallah ikimizinki de pozitif olur🥰🥰

Aslında yumurtlama gününde olmadı ilişki hiç aklımda da yoktu ama geçen günkü lekelenmeden bide geçen sebepsiz yere aç olmadığım halde bayıldım öyle şüphelendim düşündükçe de hevesleniyorum inşallah ikimizinki de pozitif olur🥰🥰
İnşallaaahh testi ne zaman yapacaksın🩷

X