Hamilelik belirtisi olabilir mi?

supheliamaumutlu

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
17 Mayıs 2024
5
1
26
Merhaba,
6 mayısta başlayan 9 mayısta biten bir regl dönemim oldu. Eşimle bu süreçte düzenli ilişkimiz oldu. Psikolojik midir bilemiyorum ama karnımın alt tarafında kramplar ve belimde iğne batması gibi durumlar mevcut. Bu gibi belirtileri erken yaşayan var mıdır yoksa gebelikle alakası olmayabilir mi fikirlerinizi almak istedim. Teşekkür ederim :)

Merhaba,
6 mayısta başlayan 9 mayısta biten bir regl dönemim oldu. Eşimle bu süreçte düzenli ilişkimiz oldu. Psikolojik midir bilemiyorum ama karnımın alt tarafında kramplar ve belimde iğne batması gibi durumlar mevcut. Bu gibi belirtileri erken yaşayan var mıdır yoksa gebelikle alakası olmayabilir mi fikirlerinizi almak istedim. Teşekkür ederim :)

İlişkiden bu yana kaç gün geçti? Adet biter bitmez mi hemen ilişki oldu?

Merhaba,
Yumurtlama doneminde olabilirsin ovulasyon testi yapmani öneririm böylelikle yumurtalidigin zamanı bulup o günü değerlendirebilirsiniz

Merhaba,
Merhaba benimde 24 nisanda başlayıp 30 nisanda biten regl dönemim oldu aynı şekilde düzenli ilişkim oldu ve şuan adetime 2 gün var aşırı göğüs uçlarım ağrıyor kasıklarım ağrıyor bide midem bulanıyor ama kusamıyorum testte yapmak istiyorum olumsuz görürüm diye aşırı korkuyorum

Adet bittiği günden itibaren 2 günde bir

9 mayısta reglin bitmiş. Bugün 20 mayıs. Adetin 11.günündesin. Yani yumurtlama evresine girdin büyük ihtimal. Adetin düzenli mi? 2 gün ara ile 1 hafta ilişki olsun. Beyaz akıntın varsa yumurtalama dönemindesindir. Karında hafif kramplar, sağlı sollu kasık batmaları yumurtlama dönemlerinde olur.

Merhaba,
Ben asla bunlardan hamile oldugumu anlayamazdım rahmimde bir yumru var gibiydi bi agırlık kaldırdıgımda hissediyordum. Bu hamilelik belirtisi dediler ama ben bundan nasıl anlaşılırki zaten çatlatma iğnesi oldum onun etkisidir deidm. Asla wc ye gitmeyen ben gece çişe kalkıyorum eşim sen hamileşsn dedi hayır deidm kesin soğuk algınlığı. Ama yumurta çatlayıpta gebelik oluştugu gün benim göğüslerim şişmişti ilk gebelikse bu göğüslerinizi fark edersiniz ikinci gebeliklerde fark edilmiyormuş hemen. Ben o göğüs olayınıda iğne ve ilaçtan ötürü oldugunu düşünüyordum ki beklenen tarihim geçince alışık oldugum tek çizgiyi tekrar göreceğimi sanarak öylesine bir test yaptım vee pozitif gördüm darısı başınıza❤️

Ben asla bunlardan hamile oldugumu anlayamazdım rahmimde bir yumru var gibiydi bi agırlık kaldırdıgımda hissediyordum. Bu hamilelik belirtisi dediler ama ben bundan nasıl anlaşılırki zaten çatlatma iğnesi oldum onun etkisidir deidm. Asla wc ye gitmeyen ben gece çişe kalkıyorum eşim sen hamileşsn dedi hayır deidm kesin soğuk algınlığı. Ama yumurta çatlayıpta gebelik oluştugu gün benim göğüslerim şişmişti ilk gebelikse bu göğüslerinizi fark edersiniz ikinci gebeliklerde fark edilmiyormuş hemen. Ben o göğüs olayınıda iğne ve ilaçtan ötürü oldugunu düşünüyordum ki beklenen tarihim geçince alışık oldugum tek çizgiyi tekrar göreceğimi sanarak öylesine bir test yaptım vee pozitif gördüm darısı başınıza❤️
Ben de bugün çift çizgi gordum Rabbım sağlıkla dünyaya gelmelerini nasip etsin..

X