Hamilelik belirtisi olabilirmi bunlar

Bence kan ver. Negatif çıkarsa da adet söktürücüye başlarsın.
Gebelik yoksa muhtemelen kist olmuştur
Kist yok bundan eminim adet olmadan önceki ay lekelenmeler yaşadığım için ara ara doktora gitmiştim ultrason vs kan degerlerim hep temiz çıkmıştı. Yumurtlamamın uzun sürdüğünü söyledi dr sadece. Kan vermeyi düşünüyorum yarın artık hayırlısı

Kist yok bundan eminim adet olmadan önceki ay lekelenmeler yaşadığım için ara ara doktora gitmiştim ultrason vs kan degerlerim hep temiz çıkmıştı. Yumurtlamamın uzun sürdüğünü söyledi dr sadece. Kan vermeyi düşünüyorum yarın artık hayırlısı
Yani adet bu ay olmadım normal adet tarihimden önceki ay içinde dr gitmiştim yanlış yazdım ☺️

Benim adetim gebelik düşündüğüm için 9 gün geciktigi oldu birebir hamilelik belirtileri yaşadım ve negatif çıkıyordu doğal olarak ama inşallah hamilesinizdir

Merhaba arkadaşlar Temmuz 14 15 16 yumurtlama günüm tahmini o günlerden birinde iliski oldu 3 4 gün önce gece kasigima aniden agri girdi o günden beride belim agriyor geçen gece uyurken midem ağzıma geldi uyandım bugun adet günüm adet olmadı 2 gün oncede test yaptım negatifti ama insan şüphede kalıyor hamilemiyim acaba 7 aylık oğlum var korkutuyor insanı biraz bilgilerinizi paylaşırmışsınız

Canım 12. Günüm bugun az önce birden kasık agrısı girdi ve lekelenme yaşadım büyük ihtimalle adet olacagım artık bu sancı adet sancısıydı çümkü yumurtlama ve adet sancısındaki farkı ayırt ediyorum çünkü
Merhaba adet oldunuz mu acaba

X