Hamilelik belirtisi

mnekse

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
23 Haziran 2022
53
9
25
Merhaba kızlar ben iki aydır korunmuyorum bir kızım 4 yaşında kardeş istiyor ondan bugün tam adet günümü 6 gün geçti sırt agrım var arada kasık agrısı var birde korunmayı bıraktım geçen ayda 7 gün geçtikten sonra adetime oldum normalde çok düzenlidir ama vücut kendini hamileliğe hazırlıyor olabilir miş doktor öyle dedi şimdi acaba hamilemiyim bilmiyorum test yapmaya fırsatım yok ev taşıyorum ondan

Merhaba kızlar ben iki aydır korunmuyorum bir kızım 4 yaşında kardeş istiyor ondan bugün tam adet günümü 6 gün geçti sırt agrım var arada kasık agrısı var birde korunmayı bıraktım geçen ayda 7 gün geçtikten sonra adetime oldum normalde çok düzenlidir ama vücut kendini hamileliğe hazırlıyor olabilir miş doktor öyle dedi şimdi acaba hamilemiyim bilmiyorum test yapmaya fırsatım yok ev taşıyorum ondan

Test yapmadan bilemezsiniz maalesef. İnşallah en kısa sürede hayırlı haberler alırsınız. Yalnız bir an önce öğrenin ki eğer hamilelik varsa daha dikkatli olursunuz ev taşırken.

Yarını bekliyorum aslında yarında olmasam test yapacam ama öyle bir halsizlik var ki anlatamam birde afedersiniz su görüyorum sanki

X