hamilelik de leke problemi

sedaemin

Unutmak! İşte en iyi intikam..
Kayıtlı Üye
11 Ekim 2011
308
31
kızlar 23 haftalık hamileyim vücudumda en çok değişen yer göğüslerim oldu. büyüdü meme başları karardı hadi bunlar belirtiler diyelim birde çevresine açık kahve renginde lekeler oluştu. bu beni çok rahatsız etti. sizce doğumdan sonra bu lekelenmeler geçermi. böyle birşey yaşayan varmı. :44:

Önceliklee Rabbim bebişini sağlıkla kucağına almayı nasip etsin :nazar:

Aynı sıkıntı bende de var canım tam anlattığın gibi olduuu eltimin bi akadaşıda aynı olmuş hamileliğinde doğumdan sonra bi kaç ay içinde geçmiş
anlattığına göre
Bende umut ediyorum doğumdan sonra geçecek .
Evet.
Geçmesi Lazım.

İnşallah geçerr yaaaa :KK52::KK52:

Son düzenleme:
sağol canım ya. kendim bile bakmak istemezken eşimin görmesini hiç istemiyorum. bebeğimin içimde var olması çok güzel. gülü seven dikenine katlanır derler. bu diken psikolojimi bozmasa iyidir. :KK49:

sağol canım ya. kendim bile bakmak istemezken eşimin görmesini hiç istemiyorum. bebeğimin içimde var olması çok güzel. gülü seven dikenine katlanır derler. bu diken psikolojimi bozmasa iyidir. :KK49:

aynen bende kendim görmeye bile tahammül edemiyorum ama o kadar kafaya takıpta dertlenmeye değmez
Rabbimin verdiği Lütufun değerini bilmeliyiz ,sonuçta bi can taşıyoruz :emir_bebek:

Senin bebişin cinsiyeti belli mi bu arada ?

geçer canım rabim saglıklı dogunm versin yüzdeki lekeler bile dogumdan sonra geçiyorr geçmesee tadavsi var meraklanma

sağolun kızlar cevap verdiğiniz için. en azından daha iyi hissediyorum kendimi. evet canım bebeğim doktorun söylediğine göre %80 kız ayın 9 da renkli film var o zaman netleşir. bizim için farketmiyor zaten ilk çocuk heyecanla bekliyoruz. cinsiyet ne olursa olsun sağlıklı hayırlı bir evlat olsun.:emir_bebek:

mrb kızlar hayırlı doğumlar o lekeler geçiyo ama gene kara oluyo göhüsler bnim öyle ama o canımı sıkmıyo
karnım harita gibi çok çatladım ben neler sürüdysem yararmadı şuanda çok kötü bi görüntü allah kimseye vermesin

kızlar 23 haftalık hamileyim vücudumda en çok değişen yer göğüslerim oldu. büyüdü meme başları karardı hadi bunlar belirtiler diyelim birde çevresine açık kahve renginde lekeler oluştu. bu beni çok rahatsız etti. sizce doğumdan sonra bu lekelenmeler geçermi. böyle birşey yaşayan varmı. :44:

slm yazınızı okudumda 1 sene gecmıs yazının ustunden ama bu gogustekı kararmalar grcekten gecıomu yanı sızın gectımı suan bu proplem bndede var.sımdıden tesk.ler.

slm yazınızı okudumda 1 sene gecmıs yazının ustunden ama bu gogustekı kararmalar grcekten gecıomu yanı sızın gectımı suan bu proplem bndede var.sımdıden tesk.ler.
Kesinlikle geçiyor 2. Kızımı da doğurmayı nasip etti Rabbim. İlk hamileliğimdeki kadar kararmasada vücudum biraz lekeler oldu ama biliyorum ki zamanla geçecek. Kafaya takmaya değmez yani. Hamileliğinizin tadını çıkarın kızlar

Şimdi yıllar değil kaç yıl olmuş ama başkası da aynı derdi yaşıyor bebeğim 8 aylık oldu hala duruyor lekem kaç yılda eskisi gibi oldu resmen kadın oldugunu hissetmiyor insan eşimle problem yaşarsam diye endişe ediyorum ama çok iyi davranıyor bana doktora gittim emzirdiğim için bişey veremedi bakmadı bile kalacakmı ne olur tavsiye verin

mrb kızlar hayırlı doğumlar o lekeler geçiyo ama gene kara oluyo göhüsler bnim öyle ama o canımı sıkmıyo
karnım harita gibi çok çatladım ben neler sürüdysem yararmadı şuanda çok kötü bi görüntü allah kimseye vermesin
Ben 8 aylık oldu bebeğim geçmedi ne zaman geçecek ya eşimden çekmiyorum resmen kadın gibi hissetmiyorum kendimi iki göğsüm de kaplı leke ile ksç yılda biter

X