Hamilelik düşünenler hangi testi yaptırmalı

zeyyoo

Üye
Kayıtlı Üye
27 Mart 2024
150
83
24
Gebelik düşünüyorum 7-8 ay olucak deniyoruz son 2 ay çatlatma iğnesi yaptırdım olmadı muayenede yumurtalıklarımda bir sıkıntı yok hormon testlerımdede birşey çıkmadı başka yaptırmam gereken test yada başka birsey varmı

Tiroid için ilaç kullanıyorum kan tahlili verirken ilaç içtikten sonra vermiştim ilaçla duzende yanı diyebilirim

Eklentiler

• IMG_7424.png
    IMG_7424.png
    140,6 KB · Görüntüleme: 34
öncelikle esinizin sperm ve kan testleri, kendinize de rahim filmi. ama rahim filmi için bir yılın dolmasını bekleyin çünkü maliyetli ve görece olarak ağrılı bir işlem.

öncelikle esinizin sperm ve kan testleri, kendinize de rahim filmi. ama rahim filmi için bir yılın dolmasını bekleyin çünkü maliyetli ve görece olarak ağrılı bir işlem.
Eşimde sperm testi yaptırdı sıkıntı yok kan tahlili oalrak ne yapıyorlar rahim filmini duydum ama doktorum yaptır falan dıye bırsey demedı onunla ilgili yanı iğneyidr yapmadıkları ıcın ben 1 seneyı gectı dedım denıyoruz ondan vurmustu yoksa 1 sene bekleme suresı verıyorlar

Eşimde sperm testi yaptırdı sıkıntı yok kan tahlili oalrak ne yapıyorlar rahim filmini duydum ama doktorum yaptır falan dıye bırsey demedı onunla ilgili yanı iğneyidr yapmadıkları ıcın ben 1 seneyı gectı dedım denıyoruz ondan vurmustu yoksa 1 sene bekleme suresı verıyorlar
normalde 3 ay ilaç tedavisi sonuç vermezse direkt rahim filmi isteniyor. benim doktorum ilaca başlamadan önce bile istersen yaptır ama bence önce ilacla sonuc alabilir miyiz bakalım dedi. bazı doktorlar bu sürelere çok takık anlamıyorum valla.

normalde 3 ay ilaç tedavisi sonuç vermezse direkt rahim filmi isteniyor. benim doktorum ilaca başlamadan önce bile istersen yaptır ama bence önce ilacla sonuc alabilir miyiz bakalım dedi. bazı doktorlar bu sürelere çok takık anlamıyorum valla.
Evet bakalım adet olayımda gidicem doktora adetımı beklıyorum

normalde 3 ay ilaç tedavisi sonuç vermezse direkt rahim filmi isteniyor. benim doktorum ilaca başlamadan önce bile istersen yaptır ama bence önce ilacla sonuc alabilir miyiz bakalım dedi. bazı doktorlar bu sürelere çok takık anlamıyorum

Merhaba rahim filmi özel hastanede ortalama ne kadar bilginiz varmi ben geçen ay kurtaj oldum ama regl eskisi gibi dgldi çok azdı ve çok agrili oldu normalde hiç ağrı çektiğimi hatırlamıyorum kürtaj sonrası yapışıklik olabiliyormuş diye duydum onun içinde rahim filmi gerekiyormuş galiba

Merhaba rahim filmi özel hastanede ortalama ne kadar bilginiz varmi ben geçen ay kurtaj oldum ama regl eskisi gibi dgldi çok azdı ve çok agrili oldu normalde hiç ağrı çektiğimi hatırlamıyorum kürtaj sonrası yapışıklik olabiliyormuş diye duydum onun içinde rahim filmi gerekiyormuş galiba
Bende internette fiyat baktım ama yazmıyor fiyat bilgisi olan yazarsa guzel olur bende çektiricem gibi duruyor😅

Tüplerde tıkanıklık var mı diye baktılar iki ay dene olmazsa gel rahimde yapışıklık var mı diye bakalım dedi doktor. Bence hsg rahim içi yapışıklık için olsaydı o zaman yaparlardi

Ohaaa var mı okadsr ya bende anestezısız olamam diye düşünüyorum sigorta karsılamıyor dimi rahim filmini sigortanız var mıydı yaparken
Normalde 12 bin doktor sizi özel indirim yaptı falan dediler ama ben inanmadım açıkçası Heryerde 8 bindir. Ben dayanamam diye anestezili istedim

Tüplerde tıkanıklık var mı diye baktılar iki ay dene olmazsa gel rahimde yapışıklık var mı diye bakalım dedi doktor. Bence hsg rahim içi yapışıklık için olsaydı o zaman yaparlardi
Bana regl olmuşsun yoktur dedi ama bnm regl 2 gün sürdü normalde 5 6 gün sürüyor belki ilk ay diyemi öyle oldu bilmiyorum regl olmama rağmen beta düşmemiş hala geçen hafta 7. 27 çıktı bugün tekrar baktık 3.59 çıktı o yüzden mi az kanama oldu bilemiyorum ben kurtaj için 28bin ödedim 8haftalik eğer rahim filmi yaptırmam gerekirse daha fazla söylerler bana yabancıyim turist fiyatı söylüyorlar 🤦‍♀️

X