Gebeliğe Hazırlık Hamilelik için gözünü 2021'e dikenlerr🤱

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Merhaba benımde kızım hemen olmuştu hatta sürpriz olmuştu plansız.. 8 yaşında ve 2. Yi istiyorum. Spirali çıkarttım 5 aydır deniyorum olmadı, spirali çıkartırken hormon testlerim yapıldı normaldi. Yumurtamda çokca vardı. Bu ay ilk kez ovulasyon takibi yapıp değerlendirdim beklenen adetim 27 ocakta.. spirali çıkarırken spiralin ucunun enfeksiyon olduğunu söyleyip bi antibiyotik vermişti doktor ve 1 hafta kesinlikle ilişkiye girme demişti. Ama adını hatırlamıyorumm ilacın, acaba ilacın etkisiyle bi durummu oldu diye düşünmeye başladım hayırlısı olsun hakkımızda inşallah 🙏💞

Merhaba benımde kızım hemen olmuştu hatta sürpriz olmuştu plansız.. 8 yaşında ve 2. Yi istiyorum. Spirali çıkarttım 5 aydır deniyorum olmadı, spirali çıkartırken hormon testlerim yapıldı normaldi. Yumurtamda çokca vardı. Bu ay ilk kez ovulasyon takibi yapıp değerlendirdim beklenen adetim 27 ocakta.. spirali çıkarırken spiralin ucunun enfeksiyon olduğunu söyleyip bi antibiyotik vermişti doktor ve 1 hafta kesinlikle ilişkiye girme demişti. Ama adını hatırlamıyorumm ilacın, acaba ilacın etkisiyle bi durummu oldu diye düşünmeye başladım hayırlısı olsun hakkımızda inşallah 🙏💞
Slm ben de spirali 10 yıl olmak üzere üzereydi

Benim de spirali çıkarttığım zaman 10 yıl olmak üzereydi. İki oğlum var ilk eşimden ve şimdiki eşimin hiç çocuğu yok. Spirali çıkarttığım zaman histeroskopi ile çıkardı doktorum. Çok acı çekmiştim devlet hastanesine gittiğimde. Spirali çekerken ipini kopardı devlet doktoru. Sonra da ameliyatla alınması lazım dedi. Kendi doktorum da özelde olunca malum ücretler belli bi şekilde özele gittim artık. Histeroskopi ile uyutarak aldı doktorum. Spiralin bi tarafı rahim ağzına yapışık olunca sonrasında ağrım çok oldu. Acaba bunun için mi hala hamile kalamadım diye soruyorum kendime.

merhaba. benim bat 27 ocak. daha önce bir düşüğüm oldu. Bu ay yeni deniyoruz. İnşallah Allah gönlümüze göre verir

Benim de spirali çıkarttığım zaman 10 yıl olmak üzereydi. İki oğlum var ilk eşimden ve şimdiki eşimin hiç çocuğu yok. Spirali çıkarttığım zaman histeroskopi ile çıkardı doktorum. Çok acı çekmiştim devlet hastanesine gittiğimde. Spirali çekerken ipini kopardı devlet doktoru. Sonra da ameliyatla alınması lazım dedi. Kendi doktorum da özelde olunca malum ücretler belli bi şekilde özele gittim artık. Histeroskopi ile uyutarak aldı doktorum. Spiralin bi tarafı rahim ağzına yapışık olunca sonrasında ağrım çok oldu. Acaba bunun için mi hala hamile kalamadım diye soruyorum kendime.
Eşin gittimi hiç doktora

Merhabalar , umarım isteyen herkes 2021’de güzel haberler alır, ve sağlıkla bebeğine kavuşur🙏 Yeni üye oldum, hamile kalmak istediğimden beri forumları takip ediyorum, çokça bilgi de edindim diyebilirim...Sat:1 ocak bat:29 ocak/ önceki 3 ay ovulasyonu uygulamadan takip etmiştim, ama bu ay ilk kez ovulasyon testiyle yumurtlama günümü tespit ettim ve değerlendirdik.Ayrıca adetimden ovulasyona kadar hayıt tohumu çayı içtim, uyumadan önce de çörek otu yağı, eşim de çakşır suyu içti, adet günüme daha 10 gün var ama garip hisler içindeyim, sürekli kasıklarımda ince bir sızı zaman zaman batma,beyaz akıntı ve göğüs hassasiyetim var, sertleştiler, damarlar belirginleşti, erken dönem belirtiler olabilir diye düşünüyorum,🤔pozitifi görürsem yazacağım tekrar, sevgiler...

Merhaba bizde 8 aydır deniyoruz ıkı ay korundum ama kist cıkmıstı sımdı geçti. Gecen ay hormon testlerine bakıldı bazılarına prolaktin 45 cıktı ılac kullanıyorum regli 28 Ocak inşallah bu ay olmuştur şu hormon düşünce.

X