Hamilelik İsteyenlere Umut Olsun

Amin çok teşekkür ederim inşallah 🌹💐🙏🏻Evet bel ağrım olmuştu hem de yürürken sol tarafımdan ayağıma kadar vuruyordu topallayarak yürüyordum o derece. İnşallah güzel haberi alırsınız allahım bu güzel duyguyu bayram vesilesiyle yaşatsın 🙏🏻🌹 bence de gecikmeyi bekleyin hiç erken davranmayın bebiş varsa zaten ben buradayım diyecektir bir süre sonra 🥰
Evet gecikmeden test yapmicam asla tek çizgi görmek istemiyorum kesinlikle 💕💕💕 çok teşekkür ederim cevabınız için

Ben de Antakyalıyım, Armutludan 🥹 bu yaşadığın belirtilerin hepsi hamilelik belirtisi gibi 🙁 ümitlendirmek istemem ama yine de bir erken gebelik testi al bu kadar gecikme ve belirtiyle kesin geç döllenme olmuştur. Gerçekten ama kafanıza takmamanız gerekiyor. Yaşın çook genç daha kocanın da yaşı genç 80 yaşındaki adamların çocukları oluyor. Sperm testi verdi mi eşin? Hangi doktora gidiyorsunuz? İnşallah en kısa sürede pozitif haberini alırsınız allahım size de bu duyguyu yaşatsın amin 🙏🏻🥲🥹
A çok yakınsınız bize. Negatif görmemek için maalesef bekliyorum test yapmıyorum. Bugün 15. Gün gecikmemin. 9. Gün test yaptım sadece. Eşimin önceki evliliğinden kızı var onda sorun olduğunu düşünmüyorum kızı 7 yaşında.
İnşallah🙏 tek duam bi bebeğim olsun gerçekten çok istiyorum. Benim doktorum mozaik hastanesinde Prof.Dr. Kenan dolapçıoğlu

A çok yakınsınız bize. Negatif görmemek için maalesef bekliyorum test yapmıyorum. Bugün 15. Gün gecikmemin. 9. Gün test yaptım sadece. Eşimin önceki evliliğinden kızı var onda sorun olduğunu düşünmüyorum kızı 7 yaşında.
İnşallah🙏 tek duam bi bebeğim olsun gerçekten çok istiyorum. Benim doktorum mozaik hastanesinde Prof.Dr. Kenan dolapçıoğlu
İnşallah canım en kısa sürede hamilelik olur 🙏🏻 ama yine de baktırmalı çocuğu var diye sıkıntı olmayacak değil insanız. Benimki de filiz altınok

İnşallah canım en kısa sürede hamilelik olur 🙏🏻 ama yine de baktırmalı çocuğu var diye sıkıntı olmayacak değil insanız. Benimki de filiz altınok
Çok teşekkür ederim. Yarın 16. Günüm erkek gebelik testi yapsam mı diye düşünüyorum ama negatif görmekten çok korkuyorum. Testimin markası Day’s Doctor. Ama 16 gün de yeterlidir diye düşünüyorum. Beta hgc <0.100 çıkmıştı kan testinden yükselmiş olabilir mi

Çok teşekkür ederim. Yarın 16. Günüm erkek gebelik testi yapsam mı diye düşünüyorum ama negatif görmekten çok korkuyorum. Testimin markası Day’s Doctor. Ama 16 gün de yeterlidir diye düşünüyorum. Beta hgc <0.100 çıkmıştı kan testinden yükselmiş olabilir mi
Bence 16 gün gecikme normal değildir ya. Bi test yap bakalım varsa kesin çıkar. Allahım inşallah vardır. Bana da haber et lütfen 🙏🏻

Sizce pozitif mi sabah ilk idrarla yaptım 😥

Eklentiler

• image.jpg
    image.jpg
    215,3 KB · Görüntüleme: 82
Bende 12. Günde öğrenmiştim btc değerim 300 çıkmıştı ama malesef kimyasal gebelikmiş kese görünmedi ve iki hafta sonra kanamam olunca anladım bu sefer doktora gidip kese görmeden eşime söylemeyeceğim çok üzülmüştük çünkü 😔

Bende 12. Günde öğrenmiştim btc değerim 300 çıkmıştı ama malesef kimyasal gebelikmiş kese görünmedi ve iki hafta sonra kanamam olunca anladım bu sefer doktora gidip kese görmeden eşime söylemeyeceğim çok üzülmüştük çünkü 😔
Çok geçmiş olsun evet maalesef ne kadar sevinsekte sonu hüsran oluyor kimyasal gebelikte. Ben ilkinde eşime ne kadar henüz erken söylemeyelim desem de heyecandan dayanamadı söyledi. Söyleyince de eşimin almanyadaki hollandadaki dayısı teyzesi bile duydu ben düşük yaparken herkes arayıp tebrik ediyordu. Daha kötü bir durum olamaz 😢 o yüzden ikincide kalp atışını duyana kadar bekledik söylemedik kimseye

Çok geçmiş olsun evet maalesef ne kadar sevinsekte sonu hüsran oluyor kimyasal gebelikte. Ben ilkinde eşime ne kadar henüz erken söylemeyelim desem de heyecandan dayanamadı söyledi. Söyleyince de eşimin almanyadaki hollandadaki dayısı teyzesi bile duydu ben düşük yaparken herkes arayıp tebrik ediyordu. Daha kötü bir durum olamaz 😢 o yüzden ikincide kalp atışını duyana kadar bekledik söylemedik kimseye
En doğrusu kesinlikle bizde kimseye söylemedik dış gebelik falan olur ne olur ne olmaz diye oda kimyasal gebelik çıktı zaten bizim için oldukça kötü oldu bizde bakalım insallah bu ay olursa doktor dan öğrenip ona göre sevinçli haberi vereceğim eşime doğum gününde bakalım zamanın dolmasını bekliyorum sabırsızlıkla 😐

Arkadaşlar birşey danışacağım lütfen bilgisi olan varsa yazsın adetimin 5 ıncı günü bugün dünden beri gelmiyordu bugün peçeteye sildikçe geldi biraz sonra yine durdu yarın sabaha rahim filimi çektireceğim sorun olur mu sizce ? Çok kararsız kaldım çünkü

Arkadaşlar birşey danışacağım lütfen bilgisi olan varsa yazsın adetimin 5 ıncı günü bugün dünden beri gelmiyordu bugün peçeteye sildikçe geldi biraz sonra yine durdu yarın sabaha rahim filimi çektireceğim sorun olur mu sizce ? Çok kararsız kaldım çünkü
Rahim filmi için ilaç kullanılıyor diye biliyorum hamilelik şüphesi olduğunu söyle yada test yap mutlaka yengemde de hafif lekelenme olmuştu hamile olduğun da ne olur ne olmaz

X