HAMİLELİK Mİ YARDIMCI OLUR MUSUNUZZ?

elifff2353

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
25 Eylül 2021
7
0
36
IMG-20210927-WA0004.jpg

Ecenazz_

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
4 Temmuz 2021
143
37
26
Merhaba hanımlar bu konuyu ben açmıştım ama hemen arkasına adetim geldi kimyasalmış yani :) şuan adetim gecikti 4 gün acaba kimyasaldan sonra böyle gecikme oluyor mu testim negatif çıktı bugünki

bordomavi611

Üye
Kayıtlı Üye
18 Şubat 2021
140
36
28
merhbalar; kızlar 2 tüpümde tıkalıydı 1 ay once ıkı tupumude operasyonla actırdım ama yumurtlamada sorun vardı benım neyse normaldede adetlerım 3-4 ayda bır olur .. 1 hafta once test yaparken ıcındekı ıdrar toplama seyı lvaboya dustu bende elımde ıdrarı koydum teste negatıf cıktı ama ara ara sancılar goguslerde asırı buyume sıskınlık ve gaz var .. acaba testı elle yaptıgım ıcın olmamıs olabılırmı 4 yıldır ugrasıyorum test yapmaya korkuyorum artık

Mekslna58

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
1 Kasım 2021
21
3
23

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 16-07-2022

Hamileliğimin 9. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 220 gün kaldı.

Bebeğinizin burnunu oluşturacak hücreler burun boşluğunda gelişmeye başlar. Yüz dokuları da temel yüz parçalarını oluşturmak üzere birleşmeye başlarlar. Ayak parmaklarının boğumları her bir ayak plağında görülmeye başladı. Ayak plağının üstündeki deri geri çekilerek gelecekte parmakları oluşturacak yapıya dönüşmeye başladı. Anneler yüzünü günde birkaç kez yıkayarak deri döküntülerine engel olabilirsiniz.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 4 gr. - Yaklaşık boyu : 16 mm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın