HAMİLELİK Mİ YARDIMCI OLUR MUSUNUZZ?

yoncambenim

İyilik Kazanacak☀️🔥
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
9 Temmuz 2021
1.139
1.386
Yaaa bende bu ay gebelik düşünüyorumda 8 gün kaldı adetime normalde, gebelik belirtileri belli oluyomu, adetim gecikirse test yapıcam daha erken biliyorum ama akıntı çok geldi bu ay ve kasıklarıma arada böyle bi anda ağrı gelip gidiyo, bide kabızlık var.
Acaba tutmuşmudur diye düşünüyorum çoğu kişide bu belirtiler varmışda

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 12-07-2022

Hamileliğimin 10. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 216 gün kaldı.

Bebeğinizin beyninin yüzeyi gelişmeye başladı. Yetişkin bir insanın beyni gibi kıvrımlı bir yapı almaya başladı. Bebeğinizin kalbinin gelişimi için kritik dönem sona erdi. Ama bebeğinizin kalbi büyümeye ve gelişmeye devam ediyor. Ama artık daha yavaş. Bebeğinizin boyu yaklaşık olarak 20mm civarında.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 6 gr. - Yaklaşık boyu : 23 mm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Merve Betul Kum

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
4 Mayıs 2020
1.464
2.805
22
Yaaa bende bu ay gebelik düşünüyorumda 8 gün kaldı adetime normalde, gebelik belirtileri belli oluyomu, adetim gecikirse test yapıcam daha erken biliyorum ama akıntı çok geldi bu ay ve kasıklarıma arada böyle bi anda ağrı gelip gidiyo, bide kabızlık var.
Acaba tutmuşmudur diye düşünüyorum çoğu kişide bu belirtiler varmışda
Test yap canım

Kelebek1122

Üye
Kayıtlı Üye
27 Ocak 2020
812
310
Beta HCG değerinde belli bir seviyeyi gördükten sonra görünüyor sanırım. Ben 5 haftalıkken keseyi görmüştüm. 7+ larda da kalp atışını duydum
Bişey var mı sizcr

Eklentiler

• 1ECD4CA8-5DA4-481E-9BEC-6CCA2609AD3A.jpeg
    1ECD4CA8-5DA4-481E-9BEC-6CCA2609AD3A.jpeg
    45,3 KB · Görüntüleme: 64

Gofret_

Açıpta kalbine mı baktın!
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
28 Şubat 2019
3.674
9.226

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 01-03-2022

Hamileliğimin 29. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 83 gün kaldı.

Bebeğinizin gözleri ışık ve karanlığın çeşitli düzeylerine duyarlı ama hanüz nesneleri ayırt edemiyor. Işık dalgaları bebeğinizin beynine görsel bilgiler taşımaya başladıdıktan sonra, bebeğinizin gözleri doğumdan sonra görebilmesi için hazırlanıyor. Bebeğinizn boyu yaklaşık 25-27 cm ve ağırlığı yaklaşık 1100-1250 gr. civarında. Diğer kültürlerde doğum : Yucatan Yarımadasında doğum sırasında sadece ebe, koca ve hamile kadının annesi hazır bulunur.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 1300 gr. - Yaklaşık boyu : 38.6 cm. (Baştan Topuğa)

Gofret_

Açıpta kalbine mı baktın!
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
28 Şubat 2019
3.674
9.226
Sabah mı yapmak gerekiyor testi ben aksam 5 te yaptım ama adetim 4 hün geçmişti. Suanda 6 gün geçti. Bıontech ası vurulmustum ondan mı bilmiyorum adet gecikmesi
Asi kaynakli olabilir bazi kadınlarda oluyormuş.
Testler de en iyi sabah sonuç veriyor genelde evet ama varsa akşam da çıkardı herhalde. Sağlık ocağına gidebilirsiniz kan verirseniz içiniz rahat eder

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 01-03-2022

Hamileliğimin 29. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 83 gün kaldı.

Bebeğinizin gözleri ışık ve karanlığın çeşitli düzeylerine duyarlı ama hanüz nesneleri ayırt edemiyor. Işık dalgaları bebeğinizin beynine görsel bilgiler taşımaya başladıdıktan sonra, bebeğinizin gözleri doğumdan sonra görebilmesi için hazırlanıyor. Bebeğinizn boyu yaklaşık 25-27 cm ve ağırlığı yaklaşık 1100-1250 gr. civarında. Diğer kültürlerde doğum : Yucatan Yarımadasında doğum sırasında sadece ebe, koca ve hamile kadının annesi hazır bulunur.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 1300 gr. - Yaklaşık boyu : 38.6 cm. (Baştan Topuğa)