Hamilelik Belirtileri Hamilelik midir?

Gizemdee

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
23 Kasım 2023
3
2
25
Kızlar selamlar. 12 kasımda adet gördüm 19 kasımda bitti duşumu aldım. Dün çamaşırıma pembe bi akıntı gelmiş bugünde kahverengi lekelenmem olmuş çizik şeklinde. 1 kızım var şubatta 2 yaşına basıcak. Onda da adetten 10 gün önce minik bi kan gelip 3 gün lekelenmem olmuştu testimde pozitif çıkmıştı öyle öğrenmiştim. Şimdi bu durum acaba yine hamilelik olabilir mi? Başına böyle bi durum gelen varmı? Normalde adet sonrası normal hayatıma hep devam ederdim adet sonrası ilk defa başıma geldi

Kızlar selamlar. 12 kasımda adet gördüm 19 kasımda bitti duşumu aldım. Dün çamaşırıma pembe bi akıntı gelmiş bugünde kahverengi lekelenmem olmuş çizik şeklinde. 1 kızım var şubatta 2 yaşına basıcak. Onda da adetten 10 gün önce minik bi kan gelip 3 gün lekelenmem olmuştu testimde pozitif çıkmıştı öyle öğrenmiştim. Şimdi bu durum acaba yine hamilelik olabilir mi? Başına böyle bi durum gelen varmı? Normalde adet sonrası normal hayatıma hep devam ederdim adet sonrası ilk defa başıma geldi
Kızlarrr nerdesinizz

Merhaba gebelikte olabilir erken belirti olarak o şekilde olmuş olabilir ama ikinci bi seçenek olarak başıma geldiği için yazmak istedim aynı durum bende de olmuştu o ay doktora gittiğimde kistim olduğunu öğrendim sol yumurtalıkta kist oluşmuş dedi doktor. Bi kaç gün sonra test yapın derim idrar testiniz negatif çıkarsa eğer doktora muayene olmanızı tavsiye ederim. Tabi ki benim ki sizde de olacak değil ama tedbir amaçlı görmenizde fayda var bende kendimi hamile olabilirmiyim acaba diye sanırken kist olduğunu öğrenince çok şaşırmıştım

Bahsettiğiniz şey o kadar genel bişey ki. Kanama her şeyden olabilir, hiçbir anlamı da olmayadabilir. Bundan bilmek zor.

X