Hamilelik olabilir mi ?

Evet şüphem var ama herkesin bel ağrısı böyle mi oluyor. Yani otururken sızlama gibi filan değil sanki tutulmuş gibi oturup kalkarken belimi bükerken inanılmaz ağrı hissediyorum. Daha önce regl dönemi ve öncesinde hiç böyle bir ağrı yaşamadım. Herkesin böyle mi oluyo
Herkeste farklı oluyo gebeliktede bel ağrıları falan oluyo ama benim adet günüm yaklaştıkça da yaşadığım bir durum olduğu için bişey diyemiyorum. Daha önce adet belirtilerinde olmuyo bu ay olduysa biraz düşündürücü durum tabi ağır kaldırıp belinizi incitecek durum olmadıysa adet gününüzü bekleyin gecikme durumunda test yaparsınız benim gibi

Herkeste farklı oluyo gebeliktede bel ağrıları falan oluyo ama benim adet günüm yaklaştıkça da yaşadığım bir durum olduğu için bişey diyemiyorum. Daha önce adet belirtilerinde olmuyo bu ay olduysa biraz düşündürücü durum tabi ağır kaldırıp belinizi incitecek durum olmadıysa adet gününüzü bekleyin gecikme durumunda test yaparsınız benim gibi
Teşekkürler sizin bata kaç gün kaldı. Sabırsızlıkla regl bekliyorum bende son 4-5 gün 😄

X