Hamilelik olabilir mi?

Ben vulvayı temizliyorum ya aşırı rahatsız ediyo beni 😁 eğer dayanabilirsem yıkamamayı denicem. Bende pko yok ama her ay 11. günümde pik olup 13. Günde silinirdi. Bu ay 11. Günde pik oldu 12,13,14,15 de pikten biraz daha az koyuydu hiç öyle olmazdı. Çok ince çizgiyi göremedim bi türlü bende başlarım böyle işe diyip 15 den itibaren ilişkiyi kestim takibi de bıraktım 😁 bu neydi bende bunu anlamadım
İnşaAllah gönlünüze göre versin Rabbim 🥰🙏🏻 Dediğim gibi ben hiç anlamıyorum hergün aynı saatte yaptım ve 2 saat önce sıvı alımını kestim ve eşimle neredeyse 15 gün ilişki yaşayamadım akıntımdan dolayı ve aşırı yanmam oluyodu ama oldu sonunda😂😂

İnşaAllah gönlünüze göre versin Rabbim 🥰🙏🏻 Dediğim gibi ben hiç anlamıyorum hergün aynı saatte yaptım ve 2 saat önce sıvı alımını kestim ve eşimle neredeyse 15 gün ilişki yaşayamadım akıntımdan dolayı ve aşırı yanmam oluyodu ama oldu sonunda😂😂
En kısa zamanda doktora gidin muayene de talep edin. Enfeksiyon da olabilir beraberinde. Akıntı neyse de yanma normal gelmedi bana

X