Hamilelik oluşumu

Sledva2040

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
1 Haziran 2021
505
118
Okudum ben dusunmuyorum zaten havayla temas ederse sperim aninda öluyor diye biliyorum bence cok dusunuyosun deye boyle durum yasadin inan bana dusunduyun zaman insan boyle oluyor adet bile gecikiyor
Ben 3 kere adet oldum birsürü de test yaptım iliskiden sonra 30. 60. Günlerde falan hepsi negatifti ama sık idrara çıkıyorum diye korkuyorum 😣 umarım prezervatifin üstüne bulaşan zevk suyu ile hamile kalmamışımdır

melek beyazla

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
10 Eylül 2021
44
6
21
Ben 3 kere adet oldum birsürü de test yaptım iliskiden sonra 30. 60. Günlerde falan hepsi negatifti ama sık idrara çıkıyorum diye korkuyorum 😣 umarım prezervatifin üstüne bulaşan zevk suyu ile hamile kalmamışımdır
Ihtimal bile yok boshuna kaygilaniyorsunuz ustelik test yapmishsiniz 60 gun sonra

Sledva2040

ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
1 Haziran 2021
505
118
Bu ay eylulun 1 adet zamanimdi henuz adet olamadim ama 1 haftadir kahve rengi az az akintim var bilmiyorum adet sayilirmi bu test yapmiyorum henuz cunku umudum yok nedense
11 gün geçmiş aslinda yapsaniz belli olur gibi bende bilmiyprum gerçi bilsem 30 gün sonra yaptığım 60 gün sonra yaptığım testlere inanirdim🤣🤣 ağlanacak halime güler oldum yaa😣😣

melek beyazla

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
10 Eylül 2021
44
6
21
11 gün geçmiş aslinda yapsaniz belli olur gibi bende bilmiyprum gerçi bilsem 30 gün sonra yaptığım 60 gün sonra yaptığım testlere inanirdim🤣🤣 ağlanacak halime güler oldum yaa😣😣
Internet de kahve rengi akinti adet sayila biliyor dendi o yuzden yapmiyorum ama cok az oldu bilmiyorum hayirlisi boyle olmazdim hic

Sledva2040

ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
1 Haziran 2021
505
118
Internet de kahve rengi akinti adet sayila biliyor dendi o yuzden yapmiyorum ama cok az oldu bilmiyorum hayirlisi boyle olmazdim hic
Kirmiziya dönerse yani sökülürse adet oluyormuş açık kahverengi pembe ise yerleşme kanaması olabiliyormus ama oda 1 2 damla kadar peceteyle sildiginde gözüküyormuş, her kadında yerleşme kanaması görülmezmiş burda ablaların dediklerine göre

melek beyazla

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
10 Eylül 2021
44
6
21
Kirmiziya dönerse yani sökülürse adet oluyormuş açık kahverengi pembe ise yerleşme kanaması olabiliyormus ama oda 1 2 damla kadar peceteyle sildiginde gözüküyormuş, her kadında yerleşme kanaması görülmezmiş burda ablaların dediklerine göre
Kirmiziya donmuyor bekliyorum 1 haftadir bashladi bazi gunler bir kac damla bazi gunler hic olmuyor