Saç Dökülmesi, Yıpranmış, Kırılmış Saçlar Hamilelik sonrası saç dökülmesi

Yıpranmış Kırılmış Saçlar, Saç Dökülmesi ve Çözümleri

Justjustice

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
21 Şubat 2021
2.547
3.715
34
Merhaba arkadaşlar. Hemen konuma giriyorum.Saçlarım çok ince telli ve gür değil. Ayrıca 3 ay önce doğum yaptım. Doğumdan sonra tüm kan değerlerime baktırdım. Hiç bir problem yok. Fakat yaklaşık iki haftadır saçlarım inanılmaz dökülüyor. Bu gidişle zaten azıcık olan saçlarım hiç kalmayacak. Doktoruma danışarak vitamine başladım. Sizin de önerebileceğiniz memnun kaldığınız bakım ürünleri varsa paylaşırsanız sevinirim. Şimdiden teşekkürler.🌸

Merhaba arkadaşlar. Hemen konuma giriyorum.Saçlarım çok ince telli ve gür değil. Ayrıca 3 ay önce doğum yaptım. Doğumdan sonra tüm kan değerlerime baktırdım. Hiç bir problem yok. Fakat yaklaşık iki haftadır saçlarım inanılmaz dökülüyor. Bu gidişle zaten azıcık olan saçlarım hiç kalmayacak. Doktoruma danışarak vitamine başladım. Sizin de önerebileceğiniz memnun kaldığınız bakım ürünleri varsa paylaşırsanız sevinirim. Şimdiden teşekkürler.🌸
Her annenin ve benimde yaşadığım durum çok araştırdım hemen hemen 11. 12. Ayda bitiyor ve dökülen saçlar tekrar çıkıyormus vede ne yaparsak yapalım engel olamıyormusuz

Hamilelikte 1 tel dökülmeyen saçlarımın 3 te 1 i doğumdan sonra döküldü☹️ ilk doğumda böyle bir durum yaşadığımı hatırlamıyorum. Çok üzülüyorum demir ve vitamin kullanıyorum ama duracak gibi değil elimi saçıma atınca öyle çok geliyor ki gören herkes üzülüyor. Yerine çıkacaktır tamam ama elektriklenen saç görüntüsü olacak. 1 tel saç 1 yılda en fazla 15 cm uzar 🥺 çok yazık. Belime kadar olan güzel mi güzel saçlarımı bir karış kestirdim daha da kestirsem mi işe yarar mı acaba

X