Hamilelik test sonucu negatif mi?

djskdk

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
28 Ocak 2024
19
2
23
Merhabalar bugün adet gecikmemin 11.günü 2.kez idrar testi yaptım 2si de negatif çıktı. 11.günde pozitif olsam testte çıkardı diye düşünüyorum aşağı görselleri bırakıcam siz de bakarsanız sevinirim. Tekrar bu saatten sonra pozitife dönmez herhalde olsa çıkardı

Eklentiler

• 1000065010.jpg
    1000065010.jpg
    123,9 KB · Görüntüleme: 103
Son düzenleme:
Merhabalar bugün adet gecikmemin 11.günü 2.kez idrar testi yaptım 2si de negatif çıktı. 11.günde pozitif olsam testte çıkardı diye düşünüyorum aşağı görselleri bırakıcam siz de bakarsanız sevinirim.

Eklentiler

• 1000065009.jpg
    1000065009.jpg
    147,7 KB · Görüntüleme: 93
  • 1000065007.jpg
    1000065007.jpg
    153,6 KB · Görüntüleme: 93
Regl belirtisi var sadece kasık ağrısı ve göğüslerde hassasiyet
Bende 22 gun oldu 10.gun kan verdim negatifti bende beklemeye aldim nolur nolmaz diye ilac falan da icmedim bugun tkr idrar testi yapcam da yumurtalik ve rahim saglikliydi bende kistin varsa gecikme ondan da oluyo ve ya usutme falan benim de sadce kremsi bazen de su gibi akintim oluyo doktora gidin bence iciniz rahat olur hem ultrasonla yumurtalik ve rahmine baktirirsin ama hence sokturucu verirse icmeyin ne zamanki hamileligin olmadigina emin oldunuz keki cayi icmenizi tavsiye ederim cok cabuk sokturuyo

Bende 22 gun oldu 10.gun kan verdim negatifti bende beklemeye aldim nolur nolmaz diye ilac falan da icmedim bugun tkr idrar testi yapcam da yumurtalik ve rahim saglikliydi bende kistin varsa gecikme ondan da oluyo ve ya usutme falan benim de sadce kremsi bazen de su gibi akintim oluyo doktora gidin bence iciniz rahat olur hem ultrasonla yumurtalik ve rahmine baktirirsin ama hence sokturucu verirse icmeyin ne zamanki hamileligin olmadigina emin oldunuz keki cayi icmenizi tavsiye ederim cok cabuk sokturuyo
Bence olsa hamilelik çıkardı ya bu testler adet öncesinde dahi doğru sonucu gösteriyor. Benim 11.gunum olsa çıkardı

Bence olsa hamilelik çıkardı ya bu testler adet öncesinde dahi doğru sonucu gösteriyor. Benim 11.gunum olsa çıkardı
Kişiden kişiye değisebiliyo ya gec dollenme olaylari falan ben içim rahat etsin diye böyle tercih ettim usutmus de olabilirim ve ya stres falan da olabilir

X