Hamilelik testi ikinci çizgi silik çıktı

Merhaba kızlar
Bu sabah ilk idrarla erken gebelik testi yaptım
Test silik bile değil sanki hayalet bir çizgi görüyorum yanlışmı görüyorum yardımcı olurmusunuz

Eklentiler

• IMG_3105.jpeg
    IMG_3105.jpeg
    34,7 KB · Görüntüleme: 145
  • IMG_3105.jpeg
    IMG_3105.jpeg
    38 KB · Görüntüleme: 147
Kızlar merhaba, ailene süpriz yapmak için tek sora bileceğim yer burasıydı öncelikle ben normal 12 Şubat'ta regl olmam gerekiyordu olmadım gebelik belirtilerin vardı doktora gittim ultrasonda görülmedi kan verdin negatif çıktı adet söktürücü verdi kullandım hala adet olmadım elimde gebelik testi var sizce yapsammı, iki gündür kasıklarım da ağrı var ama test boşa gitsinde istemiyorum sizce olma ihtimali nedir?

Merhaba kızlar
Bu sabah ilk idrarla erken gebelik testi yaptım
Test silik bile değil sanki hayalet bir çizgi görüyorum yanlışmı görüyorum yardımcı olurmusunuz
Silik gördüm canım yarın tekrarla varsa koyulaşma olur ama muhtemelen var gibi eğer il 10 dakikada çıktıysa 🌺

Hamilelik şüphem var ağrılarım oluyor dedim kan idrar aldılar hemen iki saat sonra sonuç çıktı
Canım ben gittim kan, verdim doktor üç tüp kan aldı idrar aldı ama kagıtlata baktım beta hCG yazmıyodu birde e nabızda girişim görünmüyo donıc çıkınca yansır mı ki

Kızlar merhaba, ailene süpriz yapmak için tek sora bileceğim yer burasıydı öncelikle ben normal 12 Şubat'ta regl olmam gerekiyordu olmadım gebelik belirtilerin vardı doktora gittim ultrasonda görülmedi kan verdin negatif çıktı adet söktürücü verdi kullandım hala adet olmadım elimde gebelik testi var sizce yapsammı, iki gündür kasıklarım da ağrı var ama test boşa gitsinde istemiyorum sizce olma ihtimali nedir?
Canım yap ne duruyosuj

Canım ben gittim kan, verdim doktor üç tüp kan aldı idrar aldı ama kagıtlata baktım beta hCG yazmıyodu birde e nabızda girişim görünmüyo donıc çıkınca yansır mı ki
Ne zaman verdin kanı gebelik şüphesi olduğunu söyledin mi kağıtta yazmaz ki

Silik gördüm canım yarın tekrarla varsa koyulaşma olur ama muhtemelen var gibi eğer il 10 dakikada çıktıysa 🌺
Merhaba dünki ilk idrarla erken gebelik testi 5-10 dk içinde hayalet gölge çıkmıştı dün atmıştım buraya tekrar ekliyim. Bu sabahta ilk idrarla kaset test yaptım 15 dk sonunda baktıgımda silik çizgi gibi gördüm onuda ekliyorum yorumlarmısınız. ( gebelik ihitmali olmasa azcık silik dahi olsa çıkmaz dimi? )
Bu arada kaset testi yaparken erken gebelik testide vardı elimde onuda yaptım onda hiç birşey çıkmadı o yüzden fotografını eklemedim)

Sizin sonucunuz nedir

Eklentiler

• IMG_3105.jpeg
    IMG_3105.jpeg
    34,7 KB · Görüntüleme: 122
  • IMG_3118.jpeg
    IMG_3118.jpeg
    41,4 KB · Görüntüleme: 88
  • IMG_3117.jpeg
    IMG_3117.jpeg
    121 KB · Görüntüleme: 88
  • IMG_3115.jpeg
    IMG_3115.jpeg
    141,5 KB · Görüntüleme: 87
Merhaba arkadaşlar 8-9 gündür adet sancılarım var fakat ben ilaçsız adet görmüyorum iki yıllık evliyim doktorlar bir problem yok demişti. 5 gün önce adet sancılarım olunca kan testi vermişti. 0.100 negatif cıkmıştı. Dün sabah ilk idrarla erken gebelik testi yaptım 10 dk içinde hayalet bir görüntü çıktı görüntüsünü eklicem. Bu sabahta hem erken gebelik testi hemde kaset test yaptım erken gebelik testinde birşey çıkmadı fakat kasette de 15 dk sonra çok hafif görünen bir çizgi görüyorum ikisinide eklicem yardımcı olurmusunuz lütfen kan vermelimiyim ?

Eklentiler

• IMG_3105.jpeg
    IMG_3105.jpeg
    34,7 KB · Görüntüleme: 80
  • IMG_3118.jpeg
    IMG_3118.jpeg
    41,4 KB · Görüntüleme: 51
  • IMG_3115.jpeg
    IMG_3115.jpeg
    141,5 KB · Görüntüleme: 39
  • IMG_3117.jpeg
    IMG_3117.jpeg
    121 KB · Görüntüleme: 121
Merhaba arkadaşlar 8-9 gündür adet sancılarım var fakat ben ilaçsız adet görmüyorum iki yıllık evliyim doktorlar bir problem yok demişti. 5 gün önce adet sancılarım olunca kan testi vermişti. 0.100 negatif cıkmıştı. Dün sabah ilk idrarla erken gebelik testi yaptım 10 dk içinde hayalet bir görüntü çıktı görüntüsünü eklicem. Bu sabahta hem erken gebelik testi hemde kaset test yaptım erken gebelik testinde birşey çıkmadı fakat kasette de 15 dk sonra çok hafif görünen bir çizgi görüyorum ikisinide eklicem yardımcı olurmusunuz lütfen kan vermelimiyim ?
Canım bence var üç beş güne daha da netlesir bu çizgi

Canım bence var üç beş güne daha da netlesir bu çizgi
Teşekkür ederim canım 7-8 gündür ağrım ayno adet sancısı gibiydi iki gündür hafiflemişti bende dedim herhalde psikolojik. Fakat bugün tekrar aynı ağrılarım arttı özellikle gögüs uçlarom yanıyor resmen. Ve hiç iştahım yok

Teşekkür ederim canım 7-8 gündür ağrım ayno adet sancısı gibiydi iki gündür hafiflemişti bende dedim herhalde psikolojik. Fakat bugün tekrar aynı ağrılarım arttı özellikle gögüs uçlarom yanıyor resmen. Ve hiç iştahım yok
Canım bende de öyle oldu ha adet oldum ha olacağım derken hamileymisim

Kızlar ben geçen ayın ikisi adet gördüm ve halen olmadım test yapmaliyimi bilmiyorum genelde sabırsızım oyuzden biraz daha beklemek istiyorum hafif mide bulantısı bide sırt ağrım çok var ve çok iştahsızim aşırı akıntım var beyaz kokusuz bir akıntı siz nasil anladınız belirtileriniz nedir

X