Hamilelik testi once negatif sonra pozitif cikanlar yardimci olurmusuniz lutfen

Melek9501

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
24 Mart 2024
7
5
29
Merhaba arkadaslar biz 7 seneden beri cocuk istiyorus ama biturli olmadi her ay duzenli adet olurum kocamdada bendede hic bir sorun yok bu gune kadar hep bir cocuk istedik olmadi hayirlisi boyleymis dedik hep gecen subat ayinda kansizlik icin tedavi oldum gemoglobin 48 cikmisti D vitamini eksikligi vardi cok sukur suan iyim son bat gunum 18 subat basladi 22 subatda bitdi 5-6-7mart gunleri yumurtlama gunune denk geliyordu uc gunude degerlendirdik ve 19 martta regl olmaliydim olmadim iki gun gecikme yasadiktan sonra test yaptim negatif cikti benim durumumda olup once negatif sonra pozitif gorenler varmi acaba lutfen bana yardimci olurmusunuz simdiden tesekuller.

Merhaba arkadaslar biz 7 seneden beri cocuk istiyorus ama biturli olmadi her ay duzenli adet olurum kocamdada bendede hic bir sorun yok bu gune kadar hep bir cocuk istedik olmadi hayirlisi boyleymis dedik hep gecen subat ayinda kansizlik icin tedavi oldum gemoglobin 48 cikmisti D vitamini eksikligi vardi cok sukur suan iyim son bat gunum 18 subat basladi 22 subatda bitdi 5-6-7mart gunleri yumurtlama gunune denk geliyordu uc gunude degerlendirdik ve 19 martta regl olmaliydim olmadim iki gun gecikme yasadiktan sonra test yaptim negatif cikti benim durumumda olup once negatif sonra pozitif gorenler varmi acaba lutfen bana yardimci olurmusunuz simdiden tesekuller.
Bazı kadınlar geç döllenme yaşayabiliyor. Sizin de öyle bir şey yaşama ihtimaliniz var. Adetiniz 1 hafta geçince testi tekrarlayın. Ayrıca normal gebelik testinde cikamis da olabilir en doğru sonuç kan testidir :)

Insallah cok cok tesekuller☺️
Merhabalar adet oldunuz mu? Ya da inşallah istiyorsan gebeliğin vardır 🙏🏻 bende bat günü test yaptım negatif 2 gün geciktim normalde asla gecikmem. Hiç adet belirtim yok. Ağrılarım yok. Normalde 1-2 gün önceden ağrılarım olur karnım ağrır afedersiniz ishal olurum sonra adet olurum ama kabızlık var ishal yok karın ağrısı yok su gibi akıntı var bekliyorum test yapmaya korkuyorum. İnşallah gebeyimdir çünkü doktorlar bana tedavisiz olmaz demişti :KK43:

X