Gebeliğe Hazırlık Hamilelik testi

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

meedze

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Ağustos 2020
909
371
Merhaba arkadaşlar,

geçen hafta cuma pik gördüm hamilelik testi yaptım bugün biliyorum daha erken ama kendimi okadar hamile sanıyorum ki inanamazsınız fazla fazla test olduğu için öylesine yaptım benim gördüğümü gören var mı?
155FCE98-0AB9-41B3-A252-0319D497BE60.jpeg

Merhaba arkadaşlar,

geçen hafta cuma pik gördüm hamilelik testi yaptım bugün biliyorum daha erken ama kendimi okadar hamile sanıyorum ki inanamazsınız fazla fazla test olduğu için öylesine yaptım benim gördüğümü gören var mı?Eki Görüntüle 2705675
Ben görüyorumm. Aynı durumu ben yaşıyorum. İnşallah ikimizde hamileyizdir. Benim testim de aşırı silik çıktı hatta üzerinde oynadım.

Uygulama benimde öyle gösteriyo testlerimiz aynı duruyo peki ne zaman yumurtlamaydı biliyo musun?
Ayın 7 si diye düşünüyorum. İlk defa bu kadar yoğun yumurtlama akıntısı gördüm ve değerlendirdik. Önceki aylar fark etmemiştim bile.

Ayın 7 si diye düşünüyorum. İlk defa bu kadar yoğun yumurtlama akıntısı gördüm ve değerlendirdik. Önceki aylar fark etmemiştim bile.
Bende akıntı olduğum gün diye tahmın etmiştim ama ovulasyon test yaptım tam bir hafta sonra oldu 🤭

Bende fark ettim ama ilk defa ovulasyon testiyle baktım o gün değilmiş bizde hep o akıntı olan gün sanıyorduk ama meğersem bir hafta yani 5-7 gün sonra oluyormuş
Varsa eğer ne zaman tuttu bilmiyorum. Akıntı olduğu zaman hem gögüs ağrısı hem kasık ağrısı yaşadım. Onlarında yumurtlama belirtisini olduğunu düşündüm. Şüphelendiğim birtelikten sonradırda kasık ve bal ağrısı yaşıyorum.

Varsa eğer ne zaman tuttu bilmiyorum. Akıntı olduğu zaman hem gögüs ağrısı hem kasık ağrısı yaşadım. Onlarında yumurtlama belirtisini olduğunu düşündüm. Şüphelendiğim birtelikten sonradırda kasık ve bal ağrısı yaşıyorum.
Benimde akıntıdan bu yana kasıklarım ağrıyo göğüsüm hasas yorgunum bitkinim çabuk sinirleniyorum yumurtlamadan sonra başladı ama göğüsümün hasaslaşması

Benimde akıntıdan bu yana kasıklarım ağrıyo göğüsüm hasas yorgunum bitkinim çabuk sinirleniyorum yumurtlamadan sonra başladı ama göğüsümün hasaslaşması
Bakalım sonuç ne olacak. Her gün test yapıp takip edicem. Ben kızımıda 2 gün erken öğrenmiştim. Ama bu sefer çok daha sabırsızım nedense. İnşallah rabbim isteyen herkese için de de bize de nasip etsin.:dua:

X