Aile Planlaması Hamilelik testi

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.

Azra demirel

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
28 Aralık 2021
12
3
35
Hanımlar merhaba. 4 yıldır evliyim. Geçen ay 24 kasımda ella hap kullandım. 18inde olmam gereken regli halen olmadı. Daha sonra da eşimle korunmasız bir birliktelik yaşadık. Ben de bugün şüphelenip test yaptım. Comfort diye bir markanın erken gebelik testini yaptım, çek çizgiydi. Sonra bir test daha yaptım valaydi sanırım markanın adı pembe bir şey çıktı. Sizce hamile miyim

Eklentiler

• 20211228_193021.jpg
    20211228_193021.jpg
    34,5 KB · Görüntüleme: 66
  • 20211228_184950.jpg
    20211228_184950.jpg
    39,7 KB · Görüntüleme: 64
Hanımlar merhaba. 4 yıldır evliyim. Geçen ay 24 kasımda ella hap kullandım. 18inde olmam gereken regli halen olmadı. Daha sonra da eşimle korunmasız bir birliktelik yaşadık. Ben de bugün şüphelenip test yaptım. Comfort diye bir markanın erken gebelik testini yaptım, çek çizgiydi. Sonra bir test daha yaptım valaydi sanırım markanın adı pembe bir şey çıktı. Sizce hamile miyim
Bozuk galiba, bilen tecrübeli arkadaşlar olacaktır ama ben bozuk olduğunu okumuştum bikac kez sizinki gibi görsel atanları gördugumde

Değilim maalesef

X