Hamilelik testi

zereeee

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
16 Mart 2024
34
20
24
Pozitif 😭😭🙏🏻Allahım bin şükür sana sabah doktora koşucam hepinize dualarınız için teşekkür ederim bugün 2.gün gecikmem ona rağmen iyi belirdi yine çizgi

Son düzenleme:
Yok bence bekleme zaten çok hassas o test bir iki saat su içme öncesinden yeterli bence kaset testte bu kadar belirgin olan onda kesin çıkar varsa
Aldım şimdi testi 280 tl olmuş daha önce eşim 60 tlye almıştı 1 saat önce çay içtim bi iki saat bekliyim yspıcam hemen teşekkür ederim düşüncelerinis için

Sonucunu bekliyoruuzz
Hemen paylaşıcam bana dua eder misiniz 6 yıllık evliyim eşiim Suriye'de görev yapıyodu evlenirken evlendik ertesi gün göreve gitti 2 yılda 2 ay görüştük şimdi jandarma oldu ne ara 6 yıl geçmiş ikimizdede sorun yok bi kez kimyasal gebelik 1 yıl geçti üzerinden eşimin ailesi yüzüme bile bakmıyor her bayram gidiyoruz giderken ayaklarım geri gidiyor😭bana dua edin ne olur

Hemen paylaşıcam bana dua eder misiniz 6 yıllık evliyim eşiim Suriye'de görev yapıyodu evlenirken evlendik ertesi gün göreve gitti 2 yılda 2 ay görüştük şimdi jandarma oldu ne ara 6 yıl geçmiş ikimizdede sorun yok bi kez kimyasal gebelik 1 yıl geçti üzerinden eşimin ailesi yüzüme bile bakmıyor her bayram gidiyoruz giderken ayaklarım geri gidiyor😭bana dua edin ne olur
Canım inşallah ya inşallah allah sana da bir evlat nasip etsin 🙏🏻

X