Hamilelik testim pozitif mi

Aldım testi inşallah guzel haberler verırıım yapacağım sabah inşallah ya ama kasıklarım nasıl batıyor varya anlatamam rabbım dualarını kabul eylesin inşallah bebeğini sana bağışlasın canım benim teşekkür ederim😘💕
Hadi bakalım bende güzel haberlerini bekliyorum inşallah Rabbi sanada gönlünden geçeni nasip etsin inşallah herşeyin hayırlısı kuzum sabah yaz burayada 🥰

Hadi bakalım bende güzel haberlerini bekliyorum inşallah Rabbi sanada gönlünden geçeni nasip etsin inşallah herşeyin hayırlısı kuzum sabah yaz burayada 🥰
Amın güzelim Allâh râzı olsun inşallah okdr çok dua ediyorum kı her namazda inşallah kabül olmuştur hamd olsun yazarım yazmazmıyım bakalım sabahı nasıl sabah edeceksem😀

Hadi yaa belirtilerinde çok uyuyodu halbuki ya tühh çok üzüldüm neyse umudunu yitirme bu aya hazırlık yap sen ovülasyon testi ile mi ilerlemiştin canım? Ben acile gidip kanda verdim beta hcg 298 çıktı oda
Merhaba gebeliginiz hayırlı olsun😊benimde adete 4 gün kala gün içinde yaptığım kaset test bu şekilde. Sizin değeriniz adete kac gün kala 298 cikti

Eklentiler

• 1000017590.jpg
    1000017590.jpg
    41,3 KB · Görüntüleme: 35
Kızlar comfort marka kullanan varmı çok silik çıktı bende daha demin yaptım

Eklentiler

• IMG_2292.jpeg
    IMG_2292.jpeg
    93,7 KB · Görüntüleme: 35
Hayırlısı Allah'tandır ama benim dün gün boyu hafif lekelenmelerim oldu kahve ve pembe gibi. Daha önce kızımda da olmuştu umarım yerlesme kanamasidir. Bu arada arada karnım belim adet olacak gibi ağrıyor. Sizde de oldu mu ?
Evet evet karın ve kasık ağrıları oldu göğüs ağrım oldu adet günümü geçtikten sonrada bel ağrım olmaya başladı

Normalde 2 mart regl oldum 5-6 gün ileri atıyor. Bu ay 8-9 nisan gibi olmam gerekti olmadım 10. Gecikmedeyim. Dün çok çok silikti bugün hafif belirdi doktor biraz bekle demişti 12. 13. Gün gel kan ver demişti bende test yaptm bugün daha belirgin silik

Normalde 2 mart regl oldum 5-6 gün ileri atıyor. Bu ay 8-9 nisan gibi olmam gerekti olmadım 10. Gecikmedeyim. Dün çok çok silikti bugün hafif belirdi doktor biraz bekle demişti 12. 13. Gün gel kan ver demişti bende test yaptm bugün daha belirgin silik
Evet kanda kesin çıkar ama silikler gün geçtikçe koyulaşıyorsa hamile olabilirsin

X