Hamilelik testinde silik çizgi varmı bı bakar mısınız ?

Ya bugun bende yaptım sabah kaset testte hiç çıkmadı bişi erken gebelikte çıktı hemen pembe silik ben tüp bebek tedavisi gördüm 6 gün bugun transfer sonrası çok erken yani salı günü kan günümdü bugun yaptım ama daha önce benim bu testte hiç çıkmazdı ikinci çizgi pembe olarak çıktı üstelik ama negatif olanları görünce üzüldüm 🥺
Canım benim inşallah Rabbim hayırlısıyla kucağını doldursun dua edicem sana bu akşam inşallah güzel sevindirici haberler alırsın canım 🥰🙏🙏🙏 benimde kan testim negatif ama 3 gün geçti adetimden stresten mi gelmiyor ne oldu bilmiyorum hemen de kan vermek istemiyorum hastahanede arkadalar tanıdık utanıyorum ya 😔 biraz daha geçerse haftaya olmazsam adet vericem tekrar kan

Ya bugun bende yaptım sabah kaset testte hiç çıkmadı bişi erken gebelikte çıktı hemen pembe silik ben tüp bebek tedavisi gördüm 6 gün bugun transfer sonrası çok erken yani salı günü kan günümdü bugun yaptım ama daha önce benim bu testte hiç çıkmazdı ikinci çizgi pembe olarak çıktı üstelik ama negatif olanları görünce üzüldüm 🥺
Kaset testinde negatif oluyor varsa erken teste belli olur ama yinede kan ver canim en az 10 gün olsun ama bekle biraz daha olsada olmasa da Rabbimiz den canimi sikma emi ben inanıyorum Rabbim yüzünü güldürecek Rabbim kabul olmucal duayı ettirmezmis 🥰

Canım benim inşallah Rabbim hayırlısıyla kucağını doldursun dua edicem sana bu akşam inşallah güzel sevindirici haberler alırsın canım 🥰🙏🙏🙏 benimde kan testim negatif ama 3 gün geçti adetimden stresten mi gelmiyor ne oldu bilmiyorum hemen de kan vermek istemiyorum hastahanede arkadalar tanıdık utanıyorum ya 😔 biraz daha geçerse haftaya olmazsam adet vericem tekrar kan
Canımm Allah razı olsun inşallah sende güzel haberler alırsın Rabbim kucağımızı boş bırakmasın 🤲🥰

Kaset testinde negatif oluyor varsa erken teste belli olur ama yinede kan ver canim en az 10 gün olsun ama bekle biraz daha olsada olmasa da Rabbimiz den canimi sikma emi ben inanıyorum Rabbim yüzünü güldürecek Rabbim kabul olmucal duayı ettirmezmis 🥰
İnşaalh canım benim Allah razı olsun yarın kan vericem sabah akşam kaset test yaptım aynı marka bu sefer hemen çıktı ikinci çizgi inşallah vardır Rabbim kimsenin kucağını boş bırakmasın 🤲🥰

Merhabalar
Adetime 3 gün var erken gebelik testim resimdeki gibi sizce pozitif mi ?
Hayalet çizgiyi bir tek ben mi görüyorum ?
Tecrübeli olanlarınız cevaplara bekliyorum canlar😊

Not: silik çizgi ilk 5 dk da çıktı
bencede var gibi eğer 10 dk içinde çıktıysa bir kaç gün sonra tekrar yapın

Sizce gebelik varmı silik bir çizgi var giderek belirginleşti bu kadar

IMG_20210507_052954.jpg

Arkadaşlar bana da yardımcı olur musunuz bendede silik bir çizgi çıktı testi yapar yapmaz sizce hamile miyim?

Eklentiler

• image.jpg
    image.jpg
    208,5 KB · Görüntüleme: 202
selam herkese benim testimdede var mı bişeyler..

Eklentiler

• 19BCA1AE-24E9-4919-9F9B-F92F2C8305B9.jpeg
    19BCA1AE-24E9-4919-9F9B-F92F2C8305B9.jpeg
    60,2 KB · Görüntüleme: 164
Merhabalar
Adetime 3 gün var erken gebelik testim resimdeki gibi sizce pozitif mi ?
Hayalet çizgiyi bir tek ben mi görüyorum ?
Tecrübeli olanlarınız cevaplara bekliyorum canlar😊

Not: silik çizgi ilk 5 dk da çıktı
Canim yarin birde normal kaset testle ilk idrarla tekrarla

X