Hamilelik var mıdır

Umudadogru06

Üye
Kayıtlı Üye
3 Kasım 2020
91
42
26
Kızlar adetim 9 gün gecti 7 gün gectiğinde bi test yaptım yok diye kenara attım bu gün aklıma düştü baktım bariz vat resmide ekliyorum simdi 2 tane daha yaptım test hiç bişey yok olma ihtimali var mı ki ya yardım edin nolur

Eklentiler

• 20210514_211925.jpg
    20210514_211925.jpg
    49,5 KB · Görüntüleme: 31
Kuruyunca boyle cıkıyo . Ilk dklarda belırıyo gebelık oldugunda yarın tekrar yap 10 dk dan sonrasını degerlendirme.

Kızlar adetim 9 gün gecti 7 gün gectiğinde bi test yaptım yok diye kenara attım bu gün aklıma düştü baktım bariz vat resmide ekliyorum simdi 2 tane daha yaptım test hiç bişey yok olma ihtimali var mı ki ya yardım edin nolur
eger adet duzensızlıgın varsa cocuk ıstıyorsan doktora gıtsen ya isine karısmak gibi olmasın da. Bı plan cızer. Allahın ıznıyle olur ınsallah bebısın.🤗

eger adet duzensızlıgın varsa cocuk ıstıyorsan doktora gıtsen ya isine karısmak gibi olmasın da. Bı plan cızer. Allahın ıznıyle olur ınsallah bebısın.🤗
Adet düzensizliğim yok bi kez hamilelik yasadım kürtaj oldum tüp bebek kararı almkstık bu ay bu kadar uzun gecikince umutlandım biraz saolun güzel dilekleriniz için allab razı olsun

X