Hamilelik ve sorunlar

Nehir3800

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
2 Şubat 2017
24
0
30
Kızlar merhaba 27+4 haftalık hamileyim gobegim aşağıya doğru duruyor kafamı karıştırıp erken doğum olabilirdiyorlar bilginiz varmı bu konuda daha doğuma 3 ay var ve hareketlerini hep kasıklarda hissediyorum migdeme her hangi bir baskı yok

Doktorun ne diyorsa "doğru" onun söylediğidir. İnsanlar konuşur hatta çok konuşur; o kadar çok konuşurlar ki huzur kalmaz, hamileliğinin de bebeğinin de keyfini çıkaramazsın. Dinleme kimseyi duyma heeee de geç:KK66:

Kızlar merhaba 27+4 haftalık hamileyim gobegim aşağıya doğru duruyor kafamı karıştırıp erken doğum olabilirdiyorlar bilginiz varmı bu konuda daha doğuma 3 ay var ve hareketlerini hep kasıklarda hissediyorum migdeme her hangi bir baskı yok
Dogruluk payi olabilir ama, kız cocugu genelde kasikta durur zaten.. Benim kizim oyleydi yani.. Ve 36 haftalik dogdu.. Yani net 1 ay erken. Ama bu durum herkeste farklilik gosterir.. Doktorun sana soylicektir zaten, ne oldugunu..

Canm benmde karnim asagda ve bebisin cogu hareketlerini kasikta hissediorm. Doktor bir problem olmadigini soyledi. Kulaktan dolma bilgilere kapilma doktorun ne diyorsa odur

Bence alakası yok. Benim doktorumun sitesinde de birçok kitapta da kadınların bebeği taşıyış şekilleri ve göbek görünüşleri çok farklı olabilir yazıyo. Fotoğraflar bile var. Ben 7. Ayın içerisindeyim karnım baştan beri hep aşağıda ama doktorum hiç olumsuz bişey söylemedi.

X