Hamilelikte ağda problemi..

merak ettim bu ağda sorununa nasıl bir çözüm bulduğunu? bende 25 haftadayım ama zaten biraz erken doğum riskim var.normalde de ağda yapıyorum ama geç uzadığı için hamilelik döneminde biraz daha uzun aralıklarla yaptım ama artık doğumdan önce temizlemek zaman ayarlaması yapmaya çalışıyorum. sen nasıl bir çözm buldun merak ettim

ya ben bi senelik evliyim en iyisi hamilelği bn baya erteliyim korktum ben ya

biraz birlikteliğinizin tadını çıkarın yahu, hem birbirinizden iyice emin olun. boşanmalar ilk 5 yılda oluyor Allah korusun. Bekle bi 4 yıl derim ben :)

eğile büküle almıştım işkence resmen.
göremediğim yerleri de epilady nin traş başlığı ile halletmiştim.
2.çocuğuma lazerle kökünden halledip de hamile kalmayı düşünüorm

biraz birlikteliğinizin tadını çıkarın yahu, hem birbirinizden iyice emin olun. boşanmalar ilk 5 yılda oluyor Allah korusun. Bekle bi 4 yıl derim ben :)

oda biraz fazla sanki ya 5 yıl beklemek eğer bir şey olacaksa 10 yıl sonrada olur 30 yıl sonrada,garantisini veremez kimse.elbette evliliğinden emin olmak ister insan,kafasına takılan noktalar yoksa,daha kısa sürede de eğer istiyorsa bebek sahibi olabilir,kafasına takılan şeyler varsa yada biraz daha gezmek tozmak birbirinize doymak istiyorsanız bu süre uzatılabilir tabiiki

merak ettim bu ağda sorununa nasıl bir çözüm bulduğunu? bende 25 haftadayım ama zaten biraz erken doğum riskim var.normalde de ağda yapıyorum ama geç uzadığı için hamilelik döneminde biraz daha uzun aralıklarla yaptım ama artık doğumdan önce temizlemek zaman ayarlaması yapmaya çalışıyorum. sen nasıl bir çözm buldun merak ettim

Doğuma gittiğim sabah tüy dökücü krem kullandım canım.

bu benim ikinci hamileliğim her şeye yeni baştan başlayacağım önceleri bu kadar korkmuyordum çünkü bilmiyordum şimdi hatırlamak bile istemiyorum allah hepimize kolay doğum nasip etsin inşallah:)

canım bende 25 gün oldu doğum yapalı,hamiligimin ilk günlerinde bende ağda yapmıştım ama 5 aydan sonra jilet kullandım.seninde doktorunu dinlemeni tavsiye edrim...

Arkadaşlar, ağda hamile olmayan kadınlarda da hamile olanlar kadar enfeksiyona neden olabilir zaten. Enfeksiyon da kıl köklerinde meydana gelebilir sadece. Dolayısıyla ekstra bi risk oluştuğunu sanmıyorum açıkçası. Zamanlamaya gelince, 8. aydayken doktor tahmini bir tarih veriyordur mutlaka, o tarihten 1 hafta önce ağda yapılsa sorun kalmaz diye düşünüyorum, tutturamazsanız da çok büyük bi problem değil bence. Sezaryende iş zaten daha kolay, doğumdan 2-3 gün önce ağdayı yaptırırsınız olur biter. Henüz çocuğum yok ama hamile kalırsam bu şekilde bir planım var şahsen. Hele bir hamile kalayım da, gerisi kolayl :KK1:

bende haziran gibi bebek yapmayı planlıyorum ama şimdiden onu düşünüyorum ya nasıl olucak o koca göbekle diye ağdaya hep giderim bende artık ağdaya giderim napıyım dıyodum ama korktum şimdi bi an önce hamile kalmak istiyorum bennnn

hamile kaldığım günden beridir ağdama normal devam ediyorum 40 günde bir gidiyorum.son güne kadar da gitmeyi düşünüyorum.doktoruma sormadım o da bu konuda bir şey söylemedi.etrafımdaki tüm insanlar böyle yaptı bende onları takipteyim.son ay yapılan ağda yüzünden açılma olsaydı ablacığımda olurdu. ağdasını da yaptırdığı halde 12 saat kuvvetli sancı çektiği halde 1 cm olmadı açılması mecburi sezeryana aldılar..her bünye farklı ve herkesin hikayesi tecrübesi birbirinden ayrı..kendi hikayenizi yaşamanız dileklerimle sağlıklı doğumlaaaarrr :KK49:

Arkadaşımın annesi 5 aylıkken yaptırmış ve gözlerini hastanede açmış yapmayın bence yapacak bişey yok jilet yapanlar için Venüs öneriyorum :KK20:

canım öncelikle bebeğini hayırlısıyla kucağına almanı diliyorum...
ben de son ayıma kadar ağdamı yaptırmıştım herhengi bir problemle karşılaşmadım sadece doktorum da ağdacım da bana son aylarda daha fazla acıyabileceğini söylemişlerdi ama öyle abartılı bir acım da olmadı ..
ama senin riskli bir hamileliğin varsa ya da doktorun biraz tedirgin veya temkinli bir yapıya sahipse ondan böyle bir şey demiş olabilir

daha önce burada bunu yazmıştım .. düşüncelerim yine aynı...

konu biraz geride kalmış ama tesadüfen gördüm ve çok iyi oldu 3 gün önce kuzenimle konuştuk göbeğinden dolayı göremediği için krem kullanmayı düşünüyorum zararı olur mu ki dedi bende bilmiyorum dedim öyle kaldı şimdi tüy dökücü kremlerin erken doğumu tetikleyen madde varmış içinde diye görünce hemen onu aradım çokta iyi oldu çünkü almış ve bugün kullanacakmış

Ya bende 34 haftalik hamileyim ve agdaya gidiyorum düzenli olarak ama kil fonmelerim oluyor suandada gitmem gerek napicagmi bilmiyorum ya cok kotu durumda suan bikini bolgem... :KK43: kesede yapıyorum ise yaramıyor..

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Ya bende 34 haftalik hamileyim ve agdaya gidiyorum düzenli olarak ama kil fonmelerim oluyor suandada gitmem gerek napicagmi bilmiyorum ya cok kotu durumda suan bikini bolgem... :KK43: kesede yapıyorum ise yaramıyor..

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

benim derim katır derisi gibi hiçbirşey hissetmezdim, son 6 aydır genital bölgeme ağda yaptıramıyorum. tahmin edemeyeceğim kadar hassaslaştım, normal bacaklarım bile acıyor. dayanabilirsen bikini çevresini ağdayla al, geri kalan yerleri makasla kısaltıver. açıkçası ben krem veya jilete de güvenemedim, hem etken maddeler, hem enfeksiyon riski. en son 2 hafta önce ağda yaptırdım, bir daha doğuma kadar yaptırmam heralde

X