Hamilelikte derinin pul pul dökülmesi..

Allah sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin :KK200::anneadayı: kaşıntı da çok kötü yaa bir anda kaşınıveriyor batar gibi kaşıyorum kaşıyorum tatmin olamıyorum :KK43: hmm yüzük için öyle mi diyorsunuz belki bi denerim ama ilk defa duydum :)

Amin cumlemiz hayırlısıyla sağ salim alalım kucaklarimiza inşallah.. Ben karnimi yara bile yaptım artik kasimaktan nasıl basa cikcaz bununla bi bilen yol göstersin sevabina ya..
Netten bakabilirsin yüzük denemelerini baya bi video var..

Benimde cildim normalde kuru belkide o da etki ediyodur doğru diyosun :) bana cinsiyetiyle ilgili herkes o kadar farklı şeyler söylerek kız olcak yok erkek olcak dedi ki artık boğuldum :)) tek gözüme batan şey yüzümün değişmesi gerçekten çirkinleşiyorum :)))
Sağlıklı olsun da cinsiyeti önemli deil :)) ben cirkinlesmeye de inanmiorum kızım olacak benim de ama bi değişiklik olmadi yüzümde sadece suratım da sivilce çıkmaya başladı sivilce olursa kızin olurmus bi tek o tuttu bende... bide Dr m bana kaşıntı için dustayken kurulanmadan bebe yagi yada nemlendirici ne kullaniosan onu sur bütün vücuduna sonra suyun altında dur biraz sonra kurulan demişti o zaman vücudun nemi daha çok çekio mus bide duş jeli kullanın ben etkisini gördüm inş sizde görürsünuz :)

Amin cumlemiz hayırlısıyla sağ salim alalım kucaklarimiza inşallah.. Ben karnimi yara bile yaptım artik kasimaktan nasıl basa cikcaz bununla bi bilen yol göstersin sevabina ya..
Netten bakabilirsin yüzük denemelerini baya bi video var..

Normalde de alerjisi olan biriyim umarım kaşıntılar artmaz belkide psikolojik şu an bilmiyorum ama daha çok kaşınmaya başladım belkide konuşuyoruz diyedir :)) daha da artarsa doktoruma danışıcam

Sağlıklı olsun da cinsiyeti önemli deil :)) ben cirkinlesmeye de inanmiorum kızım olacak benim de ama bi değişiklik olmadi yüzümde sadece suratım da sivilce çıkmaya başladı sivilce olursa kızin olurmus bi tek o tuttu bende... bide Dr m bana kaşıntı için dustayken kurulanmadan bebe yagi yada nemlendirici ne kullaniosan onu sur bütün vücuduna sonra suyun altında dur biraz sonra kurulan demişti o zaman vücudun nemi daha çok çekio mus bide duş jeli kullanın ben etkisini gördüm inş sizde görürsünuz :)

Cidden ben çirkinleştiğümi görebiliyoruö belkide bana öyle geliyo bilmiyorum ama suratımda farklılık var ona eminim :)) hmm duşta deneyeyim bebe yağını, ben hep duş jeli kullanıyorum ama kuruluk açısından pek bir etki göstermiyo bana nemli kalmasını sağlamıyor :KK43:

X