Hamilelikte güneş kremi kullanımı

Sidraa

Şüphesz insanğlu yasklndğı şey üzerine hırslı olur
Kayıtlı Üye
23 Kasım 2020
1.753
2.938
Merhaba kızlar. Malum önümüz yaz artık. Yüzde ilerde artık lekeler çıkmaya baslayacak 15 haftalık hamileyim şimdiden yüzüm inanılmaz derecede esmerleşti ve matlaştı güneşte değerse baya kötü olacak cildim çok hassas. Size bir krem soracagım lütfen yardımcı olur msnz.
Nişanlıyken dermoskinin be bright güneş kremini kullanmıstım inanılmaz derecede iyi geldi cildime. Acaba gebelikte kullanabilir miyim aranızda kullananınız var mı. Cildimin tonu da açılsın istiyorum yüzüm çok çirkinleşti matlaştı

Kızlar bilgisi tecrübesi olan yok mu.

Ben de aynı şeyi dün düşündüm. Sonra dedim ki her yer virüs belki sadece kontrole gitmek için evden çikabilcem. Ama takipteyim tavsiyeleri merak ediyorum.

Ben de aynı şeyi dün düşündüm. Sonra dedim ki her yer virüs belki sadece kontrole gitmek için evden çikabilcem. Ama takipteyim tavsiyeleri merak ediyorum.
Aynen çıkmak riskli sürekli doktoru zırt bırt aramak istemiyorum doktorumu da değiştirdim diye arayamıyorum. Randevum da taa ayın 30'unda. Bir de bu kremden inanılmaz derecede memnunum uygun fiyata satan yer buldum tükenmeden alayım dedim. Yüzüm çok çirkinleşti evden asla çıkmıyorum esmer oldım resmen 😁

Aynen çıkmak riskli sürekli doktoru zırt bırt aramak istemiyorum doktorumu da değiştirdim diye arayamıyorum. Randevum da taa ayın 30'unda. Bir de bu kremden inanılmaz derecede memnunum uygun fiyata satan yer buldum tükenmeden alayım dedim. Yüzüm çok çirkinleşti evden asla çıkmıyorum esmer oldım resmen 😁
Gebelikten işte kız bebek mi acaba 😍 bi taraftan ne kadar dikkat etsek de muhakkak kimyasala maruz kalıyoruz ister istemez. En temiz kozmetik ürününün icinde bile kimyasal mevcut nereye kadar kaçabiliriz? Sadece dışarı çıktığın zaman süreceksen ve her gün dışarı çıkmıyorsan bence çok büyük zararı olmaz.
Şahsi fikrim tabi araştırmadan alınmaması lazım.

Gebelikten işte kız bebek mi acaba 😍 bi taraftan ne kadar dikkat etsek de muhakkak kimyasala maruz kalıyoruz ister istemez. En temiz kozmetik ürününün icinde bile kimyasal mevcut nereye kadar kaçabiliriz? Sadece dışarı çıktığın zaman süreceksen ve her gün dışarı çıkmıyorsan bence çok büyük zararı olmaz.
Şahsi fikrim tabi araştırmadan alınmaması lazım.
Bilemiyorum daha cinsiyet belli dğl canım 😊 yani sende haklısım haftada bir bile çıkmıyoum o süreçte de sürsem bence de zararı olmaz memlekete gidecegim 3 Mayısta Urfa cayır cayır yanar çok çok orda bikaç gün sürerim daha da sürmem heralde

Bilemiyorum daha cinsiyet belli dğl canım 😊 yani sende haklısım haftada bir bile çıkmıyoum o süreçte de sürsem bence de zararı olmaz memlekete gidecegim 3 Mayısta Urfa cayır cayır yanar çok çok orda bikaç gün sürerim daha da sürmem heralde
Kız leke yapar derler ya ondan sordum🤗

Kız leke yapar derler ya ondan sordum🤗
Aynen canım öyle söylüyorlar 😊 ama daha cildim lekelenmedi ama cildim çok matlaştı ve koyulaştı. Hem ben pek inanmıyorum yaa kişiden kişiye değişiyor hormonsal bsy mesela arkadaşımın kızı oldu arkadaşım pamuk gibi oldu 😊

Artık 30 mayısta belli eder heralde 4 ay 1 haftalık oluyor 😊

X