Hamilelikte kolonya sürmek, koklamak?

Selenay92

Guru
Kayıtlı Üye
15 Ağustos 2009
623
407
Kızlar başlıkta da belirttiğim gibi hamilelikte kolonya sürmek ve koklamak zararlı mı? Doktoruma sürekli birşey sordum ona sormak istemiyorum ama midem bulandığında canım içime çeke çeke alkolü koklamak istiyor.bi bilginiz var mı?

Bende aksi gibi kolonya kokusundan tiksindim aşırı midemi bulandırıyor. Sabah akşam iğne yaptığım için bir de koronadan dolayı sık kullanıldığı için tiksindim galiba. Şişesini görmeye tahammülüm yok.

Kızlar başlıkta da belirttiğim gibi hamilelikte kolonya sürmek ve koklamak zararlı mı? Doktoruma sürekli birşey sordum ona sormak istemiyorum ama midem bulandığında canım içime çeke çeke alkolü koklamak istiyor.bi bilginiz var mı?
Canım benimde şimdi net bir bilgim yok doktora falan da sormadım ama mantıken bakınca zararlıdır elbette.. Sonuçta alkol var..

Miden bulandığı zaman yarım limonu sıkıp çok az su ekleyip içersen seni rahatlatır.. Ya da sodaya limon sıkıp içebilirsin.. En güzeli bence soda limon ama hangisini tercih edersen en azından deneyebilirsin diye fikir vermek istedim 😊

Canım benimde şimdi net bir bilgim yok doktora falan da sormadım ama mantıken bakınca zararlıdır elbette.. Sonuçta alkol var..

Miden bulandığı zaman yarım limonu sıkıp çok az su ekleyip içersen seni rahatlatır.. Ya da sodaya limon sıkıp içebilirsin.. En güzeli bence soda limon ama hangisini tercih edersen en azından deneyebilirsin diye fikir vermek istedim 😊
Çok sağol canım yapıyım onu maden suyu çok iyi geliyo ama limon sıkmamıştım ekşi baharatlı şeyler de dokunmaya başladı çünkü ama yarım limonun zararı olmaz, zor geçicek sanırım biraz. Kolonyayı da ben pazartesi doktora sorup yazarım sizi de bilgilendirirm internette de bi bilgi yok çok ilginç

Koklamak her zaman zararlı. Ciğerde tekrar sıvılaşıyor. Ferah kokusunu seviyorsanız limon kesip koklayın

Kolonyayı burnuna yaklaştırıp derin derin nefes almanın ciğerlere zarar verdiğini söylediler ama bilimsel bir dayanağı var mı bilmiyorum

X