Hamilelikte sigara

Keske mideniz bulanmisken bıraksaydınız ne guzel. Kim ne derse desin bunu ancak siz basarabilirsiniz. Ictiginiz her sigara o kucucuk bebegi hasta ediyor, bunu düşünmeniz yeter zaten.

Merhabalar 24 haftalik hamileyim
Bende kullanıyorum 20 senedir kullanıcıyım şimdi kınayan hakaret edenler olacaktır biliyorum çok denedim bir türlü bırakamadım 21 haftalik gebeyim adeta aseriyorum şimdiye kadar bebegi hissetmedim 10 gün sonra detaylı ultrason var korkuyorum acaba bu sigaradan dolayı bebeğe bir şey mi oldu hareket etmiyor diye hep düşünüyorum

Bende kullanıyorum 20 senedir kullanıcıyım şimdi kınayan hakaret edenler olacaktır biliyorum çok denedim bir türlü bırakamadım 21 haftalik gebeyim adeta aseriyorum şimdiye kadar bebegi hissetmedim 10 gün sonra detaylı ultrason var korkuyorum acaba bu sigaradan dolayı bebeğe bir şey mi oldu hareket etmiyor diye hep düşünüyorum
Hakaret etmek kimsenin haddi değil ama minik bı bebeğin ciğerini sigara dumanıyla bogmamak gerek diye düşünüyorum.Ben 2 paket sigara icerdim günde.Ama hamileliği öğrendiğim gün fırlattım attım.Canim cekmiyo mu çok fazla cekiyo.Geceleri rüyamda sigara içtiğimi gördüğüm oldu.Ama kendimizi tutmamız gerek bence.

X