Gebeliğe Hazırlık Hamilemiyim acep,hastaneye gitmelimiyim test için?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
E

EU3

Ziyaretçi
kızlar adetim cumartesi gelecekti,gelmedi..müthiş uyku halindeyim,öyleki,karnım aç geziyorum bişey hazırlamaya gidemediğim için, kafamı kaldıramıyorum,sürekli uyku uyku...ve hemen yoruluyorum,kolumu kaldrsam yoruluyorum yaa..sizce hamilemiyim? hastaneye gitsem idrara testimi yaparlar ? bu test için erkenmi?tatlicadiarzutatlicadiarzu

canım bence hemen bır test al ve yap ben olsam sımdıye kadar coktan yapmıstım :dance:
hastaneye gıtsen kan testı yaparlar canım sonucu yarım saat ıcınde verıyolar ınsallah hamıssındır tatlımmmma.s.

tatlım insallah hamilesin belirtıler o yonde hastaneye gıtmene gerek yok hemen bı gebelik testi al yarın sabah yap ama sabah yapki gebelik varsa cıft cızgıde belirgin cıksın.ama banada haber ver meraktayım.benımde gunum carsambayanı ayın 26 sı umarım ikimizde hamileyizdir

bende sadece ara ara kasık sancıları var.sende bu oldumu hıc

sseldacım tamam canım öğleden sonra bi gidim bakim..belirtiler hamilelik gibi duruyo ama dimi:bbo:

bu arada o resmideki bebiş seninmi canım? ayyyyyy ne tatlı bişiy o allahım..Şeniz

ahhhhh keske canım benım olsa 14 aylık evlıyım 9 aydır ugrasıyorum ama olmuyo senağlama basımdan hıc hamılelık gecmedı ama belırtıler hamılelık belırtılerı ınsallah hamılesındır eger doktora gıdersen bızı habersız< bırakma canım

:dance:eger gebe kalırsak ben erken dogururum ha haberın olsun oglu 8 aylık dogduda:dance:

testı bugun yaparsan bızı unutma ha haber vera.sa.s.

ah canıııımmm alah en ısa sürede sana tattırsın bu duyguyu...olur olur,sen hiiiç kafanı yorma..allah büyük..o gelceği zamanı bekliyordur da ondan..:kahve:

sevgiler

canım ne yaptın gıttınmı doktora hadı ama senden haber beklıyoruz:sm_cool:

evet tatlım meraktan öldük sonuc ne cıktıkafamçokkarıştısırnaşık şey

hayırlısı olsun inş.. Allah tüm isteyenlere versin.

canım en saglıklısı kanda cıkandır. gebeligin 12. günü kanda cıkar sen kanda baktır bence

kanda nerde bakıyolar? hastaneeye gttim baktırmaya,madem neden idrar baktırdı ben anlmadım yaa...

şimdi tekrarda gidemem,sağlık ocağında bakarlarmı acaba?

adetim hala ortalarda yok,ara ara kasılmalardan başka hiç bişey yok..ben eminim hamileyim ben..

canım madem hastaneye gıtmıstın neden kan testı yaptırmadın keske kendın soyleseydın gebelık ıcın kan test ıstıyorum dıye, daha onceden boyle gunun gecıyomuydu, ınsallah hamılesındır ama bukadar sartlandırma kendını, ıllede ıcım rahatlasın dıyosan bence hastaneye gıt ve '''' gebelık ıcın kan testı yaptırmak ıstıyorum '''''' dıye soyle ve sonucu bıze yazmayı unutma ve şunuda unutma eger sonuc yıne negatıf cıkarsa kesınlıkle ve kesınlıkle uzulmek yok nekadar zamandır bebek beklıyosun bılmıyorum ama eger uzulup stres yaparsan bastan kaybedersın, bende bu ay cok ama cok umutluydım kesın hamıleyım dıyodum ama dun hastalandım hemde gunumden once uzulmedımmı uzuldum ama artık yok kesınlıkle hıcbır sekılde dusumek ıstemıyorum ne yumurtlama gunu ne baska hesaplar yapmıcam olacagı varsa olur 10 aydır hep aynı uzuntuyu yasadım o lanet olası tek cızgıyı gordum ama artık dusunmemeye karar verdım allah hepımız ıcın hayırlısını versınnn

kızlar var ya ben hamile kalırsam her ay adet günümde test yapıp çift çizgiye bakacam ve onları banyodaki aynanın önüne sıralıyacam.valla kesin kararlıyım...

canım yaa kan testini yaptırdın mı ne oldu çok merak ettim doğrusu. umarım hayırlısıyla yavruna kavuşursun

kanda nerde bakıyolar? hastaneeye gttim baktırmaya,madem neden idrar baktırdı ben anlmadım yaa...

şimdi tekrarda gidemem,sağlık ocağında bakarlarmı acaba?

adetim hala ortalarda yok,ara ara kasılmalardan başka hiç bişey yok..ben eminim hamileyim ben..

CANIM HASTANEYE GEBELİK TESTİ DEYİNCE HEMEN İDRAR YAPILIYOR O YÜZDEN SEN KANDA GEBELİK TESTİ DE YANİ BHCG testi o test bebeğin varsa adetine 6 gün kala belli oluyor

kızlar var ya ben hamile kalırsam her ay adet günümde test yapıp çift çizgiye bakacam ve onları banyodaki aynanın önüne sıralıyacam.valla kesin kararlıyım...

sırnaşık şey allah ıyılıgını versın suan kahkahayla guluyorum emın ol.guzel fıkır bende yapıcam kız :dance:

laren Allah bebişini versin emi:)))))))))))))))aslında haksızda değilsin acısını çıkar kızzz:)))))))))

arkadaşlar ben en en sonunda gittim yaptım kan testini sonucunu yarın öylen alıcam inş.dua edin hayırlı haberler nasip etsin inş rabbim.sevgilerle

canım inşallah güzel haberlerini alırız haber alınca bizi unutma biz sana duacıyız bebişini öğrenince mesaj at oldumu tatlım.

canım inş hamilesindir,bencede tes yap bendede uyku hali çok var bide sol kasıgımda hafif dolgunluk var.bendede agrı oluyo zaman zaman ama baska hiç bir belirtim yok hastalıgımı bekliyorum benimde 26 hastalıgımı bekliyorum iki tane idrar testi yaptım negatif çıktı çok erken dediler hastalıgımı beklemekten baska çare yok,shao seninle aynı gün hastayız umarım hepimiz mutlu haberler alırızz Allah herkese saglıklı bebekler nasip etsin...habersiz bırakmayın

X