Hamilemiyim!!!! Yardım kızlar!!

Geçen ay düşük yaptım işin garibi belirtilerim vardı battan 3gün sonra test yaptırmıştım negatif çıkmıştı. kısa bi süre sonra düşük yaptım. Şimdide sersemlik, baş dönmesi, yoğun mide bulantısı, istiğfar, göğüsümde damarlanma ağrı ve hassasiyet başladı. Açıkçası geçen bu kadar yoğun bi belirtim yoktu. İdrar testi yaptım fakat hayalet bi çizgi var. Acaba benmi yanlış gördüm diye 8 kişiye gösterdim baya hayalet ama acaba varmıdır? birde siz bakarmısınız? Bunuda kaybetmek istemiyorum.
Kızlar bende yardım istiyorum lütfen biri akıl versin düşünmekten çok yoruldum çünkü beta hcg 1.20 çıktı bugün regl günüm hala olmadım göğüste hassasiyet falan yok baş ağrısı var sadece lütfen tecrübeli arkadaşlardan bekliyorum

Kızlar bende yardım istiyorum lütfen biri akıl versin düşünmekten çok yoruldum çünkü beta hcg 1.20 çıktı bugün regl günüm hala olmadım göğüste hassasiyet falan yok baş ağrısı var sadece lütfen tecrübeli arkadaşlardan bekliyorum
Canım boşa ümitlendirmek istemem ama batta 1.20 ise yükselme ihtimali var benimde öyle olmuştu çünkü. Ama çok dikakt etmelisin varmış gibi hareket et ben yok diye güvenerek rahat hareket ettim ve sonuç bebeğimi kaybettim halada bekliyoruz daha olmadı. Rabbim isteyen herkese versin ❤️

Canım boşa ümitlendirmek istemem ama batta 1.20 ise yükselme ihtimali var benimde öyle olmuştu çünkü. Ama çok dikakt etmelisin varmış gibi hareket et ben yok diye güvenerek rahat hareket ettim ve sonuç bebeğimi kaybettim halada bekliyoruz daha olmadı. Rabbim isteyen herkese versin ❤️
Amin canım çok saol rabbim arattırmasın 🌹

X