Arkadaşlar silik test lütfen yardım edin

Selamlaaarrrrrr bugün kan verdim yarın sonucunu alacağım sizde durumlar nasıl bir de 3 4 gündür test yapmamıştım bugün bi yapayim dedim çizgi bende de koyu çıktı diğer testlerime göree. Çok heyecanlıyımmm
Benim testim pozitif çıktı 250 betam 4+3 allah sağlıkla kavuşmayı nasip eder inşallah sende durumlar nasıllll

Kan testim çıktı betam 250 4+3 şuan çom dua edin sağlıkla kavuşayım inşallah🥰
Aaaaaa hayırlı olsun darısı bana ya bende de kahverengi akıntı var dün başladı hala regl olmadım. 8. Günüm bugün dün kahverengi akıntım başladı ara ara geliyor peçeteye bugün de öyle peçeteye geliyor kahverengi şekilde umarım ben de hamileyimdir de bu gördüğüm lekelenme de yerleşme kanamasıdır

Sizce bende yaptırmalı mıyım beta ? Adetim 8 gün geçti dün kahverengi akıntı geldi lekelenme şeklinde bugün de devam ediyor kahverengi akıntım yerleşme kanaması olabilir mi ?
Bende yerleşme kanaması olmadı ama sekiz gün geçtiyse ve teste pzitif gördüyseniz gidip yaptırın bence ne olur ne olmaz

Sizce bende yaptırmalı mıyım beta ? Adetim 8 gün geçti dün kahverengi akıntı geldi lekelenme şeklinde bugün de devam ediyor kahverengi akıntım yerleşme kanaması olabilir mi ?
Olabilirrr. Çoğu kişi de yerleşme kanaması oluyorr bence direkt kan verin bi değerinize bakılsınn

Bende yerleşme kanaması olmadı ama sekiz gün geçtiyse ve teste pzitif gördüyseniz gidip yaptırın bence ne olur ne olma
Ikimizinde gözü aydın olsun. Bebeklerimiz sağlıklı güzel tutunsunlar bize inşallah ❤️❤️❤️❤️
ayyy amin amin inşallahh♥️♥️♥️

Bende yerleşme kanaması olmadı ama sekiz gün geçtiyse ve teste pzitif gördüyseniz gidip yaptırın bence ne olur ne olma

ayyy amin amin inşallahh♥️♥️♥️
4 gün önce test yapmıştım testte bozuk gibiydi ama 2. Çizgi hafif silik görünüyordu bugün de baktım aynı teste çizgi belirginleşmişti.

4 gün önce test yapmıştım testte bozuk gibiydi ama 2. Çizgi hafif silik görünüyordu bugün de baktım aynı teste çizgi belirginleşmişti.
O zaman bence gidip bir kan testinde baktırmalısınız orda kesin bir sonuç alırsınız ve enazından içiniz rahatlar

Pozitif sonuç alan anne adayları çok sevindim 🥰 Rabbim hepimize nasip etsin bize de dua edin. 7 temmuzda ignemi vuruldum bende bekliyorum 🥰

Hepiniz bebeklerinizi sevgiyle kucaklarsınız inşallah, sizin adınıza çok mutlu oldum ve yorumlarınızı okudukça yüzümde tebessümler oluştu. Geçen ay gecikme yaşamıştım, belirtilerim de vardı ama hamile değilmişim. Doktor kontrolünde hiçbir sorun olmadığı, degerlerimin gayet iyi olduğu söylendi. Bu ayda da gecikme yaşıyorum. 3 gün oldu ve sadece beyaz bazense sarı akıntım var. Göğüslerim aşırı şiş ve sürekli tuvaletim varmış gibi hissediyorum. Ara sıra kasıklarıma hafif bir ağrı giriyor ve geçiyor. Gün içinde sürekli uykum geliyor, bel agrim var. Regli belirtileri ile benziyormus gibi hissediyorum
Kendimi de kandırmak istemiyorum
Test aldım ama geçen aydaki negatiflikten dolayı yapmaya cesaretim yok, biraz daha bekleyeyim diyip duruyorum. Umarım ben de bir gün buraya hamileyimm 🤰 yazabilirim. Dualarınızı esirgemeyin kızlar 🙈

Merhaba kafam çok karışık ve görüşlerinize ihtiyacım var lütfen yardım edin ben şubat ayında bir düşük yaşadım bu ay eeglime daha beş gün varken hem mide bulantımdan hemde hissi olarak şüphelenerek test yaptım 5 gün kala 3 test yaptım üçündede silik çizgi görgüm diğer gün tekrar 4 test yaptım onlardada silik çizgi çıktı dün ve bügünde ilk idrarla birer test yaptım onlarda da diğerlerine göre birazdaha belirgin çıktı sizce gebelik varmıdır ama olmsasa hepsinde böyle çizgi çıkarmıydı kafam çok karışık lütfen yardım edin bir konu daha açmıştım iki gün önce ama çok görülmediği için tekrar açtım ben çok istiyorum olmasını ve gitmesinden çok korkuyorum eğer varsa sizlerde böyle bir şey yaşayıp sonra hamile olduğunu öğrenen ve sağlıklı bir hamilelik geçiren varmı bu arada yumurtlama tarihimden bu yana gözğüslerim şişmişti baya ağrıyodu ama iki gündür hafifledi eskisi gibi şiş değil bu etkilermi olup olmamasını şuan çok mide yanmam var sürekli bir de arada bulantı fotoğrafları ekliyorum lütfen yardım edin
1. Fotoğraf regle 5 gün kala 2.fotoğraf 4 gün kala 3.fotoğraf üsteki düne alttaki bügüne ait
Güncelleme: butün tesleri koyduğum resimde bugune kadar yaptığım testler ve son 3 testte direk pozitif görüyorum ama hala çok korkuyorum ya giderse diye
Gebesin çok yeni tebrik ederim kan ver kardeşim

Hepiniz bebeklerinizi sevgiyle kucaklarsınız inşallah, sizin adınıza çok mutlu oldum ve yorumlarınızı okudukça yüzümde tebessümler oluştu. Geçen ay gecikme yaşamıştım, belirtilerim de vardı ama hamile değilmişim. Doktor kontrolünde hiçbir sorun olmadığı, degerlerimin gayet iyi olduğu söylendi. Bu ayda da gecikme yaşıyorum. 3 gün oldu ve sadece beyaz bazense sarı akıntım var. Göğüslerim aşırı şiş ve sürekli tuvaletim varmış gibi hissediyorum. Ara sıra kasıklarıma hafif bir ağrı giriyor ve geçiyor. Gün içinde sürekli uykum geliyor, bel agrim var. Regli belirtileri ile benziyormus gibi hissediyorum
Kendimi de kandırmak istemiyorum
Test aldım ama geçen aydaki negatiflikten dolayı yapmaya cesaretim yok, biraz daha bekleyeyim diyip duruyorum. Umarım ben de bir gün buraya hamileyimm 🤰 yazabilirim. Dualarınızı esirgemeyin kızlar 🙈
Hamile misiiiiinnnn❤️❤️❤️

Canımın içi, lütfen kendimizi böyle demorolize etmeyelim. Biz hamileyiz, herkesin belirtisi farklı olabilir. Bu çok doğal. Kan verdiö bugün 2 haftalık hamileymişim 195 çıktı değerim çok mutluyum. Benim şuan sadece höpüslerimin uçları çok acıyor dokununca, bide şiş ve kaşınıyor şişmeye bağlı, başkada hiç ama hiçbişeyim yok. Benim yumurtlama haftasından sonraki hafta kasık ağrım çok oldu bi anda kesildi sonra test yaptım pozitif çıktı zaten 😍🐣
Benimde 10.7 çıktı

X