Hamilemiyim?

Buse035

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
8 Mart 2018
58
11
merhaba arkadaslar.ben yeni evliyim bu ay ilk denememizi yaptik cocuk icin. 13 subat tarihinde regl olmustu.regl bitti ve ovulyasyon gunlerinde iliskiye girdim hamilelik icin. 23-24-25-26 subat tarihlerinde yani ovulyasyonun yumurtlama gunlerinde atesim oldu 37 ve 37 bucuk. Hic bir yerim agrimiyorken atesim olmasi. Sonra neredeyse 3-4 gun idrara cikiyodum ve arada yanmam da oldu.goguslerim zateen ovulyasyon hemen biter bitmez agrimaya hassaslasmaya agirlasmaya basladi ve sistiler.hala da cok hassaslar.test bugun ve bundan once de yaptim negatif cikti.bundan başka 3 mart tarihinde yani reglimin uzerinden 18 gun kectikten sonra vajinamda kanama oldu sanki suya karisik kan geldi neredeyse 10 dakikalik biseydi.kan gelirken vajinamda azacik kawinma oldu ama gecti sonra.bundan baska da son zamanlarda kendimi cok yorgun halsiz hiss ediyorum. Adetim her ay onceki aydan 2-3-4-5 gun once oluyor.bugun azacik adet olacakmisim gibi sizi da hiss etmeye basladim.ama butun bu belirtilerin sirf hamile kalmayi denediyim ilk ay olmasi beni yaniltiyor.testin de negatif cikmasi bir yandan.acaba hamilemiyim diye merak ediyorum

Arkadaslar lutfen cevap verin benim icin cok onemli

Arkadaslarr lutfen okuyup yardim edin
Canım suan regl tarihin geçmemiş sabret geçince yap bi de yumurtlamadan sonra ates yükselmesi normal ilk ay denediğiniz için evham yapıyorsun heyecanlısın çok normal ama sakin olmaya çalış bu anlattığın belirtiler adet berisi de olabilir

Adet belitrim hic bir zaman boyle seyler olmazdi.bunlarin hepsini ilk kez yawiyorum.yumurtlama zamanlarinda atewim de hic olmadi simdiye kadar.ilk kez atesim cikti gooslerim sisti ve s

Kanama da beni yaniltiyor neden olduki oyle su kariwik kanama

Kanama da beni yaniltiyor neden olduki oyle su kariwik kanama
Bende senin gibi oldu şimdi doktorun yanından yeni çıktım sonuç negatif ama inşallah senin bebiş vardır canım aynı kanamalar bende de oldu stres yapıyoruz çünkü sakin olmayı başaramıyoruz için rahat etmiyorsa muayene olabilirsin canım en rahatı bu

Sendeki kanamalar da sulu kanama geldi kaşıntı verdimi ve ilk denemendemi oldu bunlar? Bende o kanama iliwki sirasi gelmedi yumurtalama uzerinden 1 hafta kecdikden sora geldi

Sendeki kanamalar da sulu kanama geldi kaşıntı verdimi ve ilk denemendemi oldu bunlar? Bende o kanama iliwki sirasi gelmedi yumurtalama uzerinden 1 hafta kecdikden sora geldi
Aynen kaşıntı vardı ilk önce sonra adet tarihim de pembe yavru ağzı akıntıyla karısık bi lekelenme oldu tabi ben mantar ya da Allah korusun başka bişey olmasından korktum beta hcg negatif ti çünkü bugün muayene oldum doktor adet sökücü verdi ben iki kez hamile kaldım ikisi de düşükle sonuçlandı bu üçüncü olacak inşallah 3 aydır deniyoruz bakalım nasip artık ama gerçekten stresten oldugunu düşünüyorum ne zamn korunmayı bıraktım bütün dengem sarsıldı ama inşallah sen de bebek vardır

İnsallah bu kez bebeyin olur canim.bendeki akinti ovulyasyondan 1 hafta sora oldu.bende internetde okudum bebek rahim duvarina tutununca kanama verir yazmiwdi oyle oldugunu duwundum dedim bi adeti bekleyeyim ama yinede merak ediyo adam test negatif atetime de daha 1 hafta var

Bir de bende akinti bir anlik geldi yani tualetim varmiw gibi gidiyodum dualete o akiyodu ama az akti beredeyse yarim bardak kadar sonra bitdi gelmedi oyle sey

İnsallah bu kez bebeyin olur canim.bendeki akinti ovulyasyondan 1 hafta sora oldu.bende internetde okudum bebek rahim duvarina tutununca kanama verir yazmiwdi oyle oldugunu duwundum dedim bi adeti bekleyeyim ama yinede merak ediyo adam test negatif atetime de daha 1 hafta var
Akıntıdan kaç gün sonra yaptın testi canım

Canım akıntından kaç gün sonra bhcg testi yaptın

Bu kadar takip etmek kendini dinlemek acillll diye cevap istemek yorucu olmuyor mu. Bence biraz sakin olmalısın.

Bana biraz gergin gibi geldin o yüzden uyarmak istedim. Bildiğim kadarıyla gergin olunca pek sonuç alınmıyor. Gönlünce olsun her şey :KK200::anne:
☺️☺️anladim canim sen yazi sheklimden oyle anlamissin ben azeri oldugum icin turkce kelimeleri pek net yazamiyorum bazi tatli sozcukleri belkide ciddi yazdim turkce onuncun sana oyle geldi☺️

X