Hamilemiyim

Sizde bir sorun yok ama onda olup olmadigi belli degil. Siz kadin doğuma gittiginizde doktor esinize demedi mi ürolojiye gidip ornek vermeniz gerekiyor diye?
Benim 10 yaşındayken 2 ameliyatım oldu doktor bu yüzden tüplerimde yapışama olabileceğini söyledi eşim içinde dedi ama ilk bana baktırdık desik bi deneyelim sonra eşime baktırırız diye düşündük bu ay sıra onda 😅

Korkmayin kendinizi telaşa düşürmeyin. Allah saglikli bebek nasip edecekse her seyden koruyor. Bilmeyerek girdiniz diye böyle diyorum. Bile bile radyasyona girip allah korur demiyorum yanlis anlasilmasin.
Sizce bel ağrım göğüs ağrım ve regl gecikmem birde bu silik çizgi biraz da olsun pozitif olabileceği anlama gelebilir mi

Evet vücudumuza depoluyoruz iste bebek icin. Gebeliği kolaylastiran bir sey degil.
Sizce bel ağrım göğüs ağrım ve regl gecikmem birde bu silik çizgi biraz da olsu
Esiniz test verecegi gün, 3 gun iliskiye girmemis bosalmamis olmasi gerekiyor. Dun gece iliskiye girdiniz diyelim sabah test verilmez. 3
Esiniz test verecegi gün, 3 gun iliskiye girmemis bosalmamis olmasi gerekiyor. Dun gece iliskiye girdiniz diyelim sabah test verilmez. 3 gun beklemesi gerek.
hmmm saol canım bunu bilmiyordum valla😂😂 zaten hasta olayım sana ondan sonra hemen gidicez

X