Hamilemiyim

Baharam

Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
15 Ekim 2021
49
22
29
Arkadaşlar merhaba. Adetine bir hafta var ama bugünlerde sık sık acikiyorum. Hamilemiyim acaba ? Sizlerde nasıl olmuştu? Çok istiyorum hamileliği :KK43:

Arkadaşlar merhaba. Adetine bir hafta var ama bugünlerde sık sık acikiyorum. Hamilemiyim acaba ? Sizlerde nasıl olmuştu? Çok istiyorum hamileliği :KK43:
Belirtilerin bazısı Psikolojik da olabiliyor eğer adet gününüz geçtiyse test yapın inşallah gebesinizdir🍀

F1C8FD0B-95FD-400C-94E5-0615C78CA72A.jpeg
B19CCBCF-6EF7-4EC9-822D-16EED6B09774.jpeg
kızlar selam hayalet çizgim göründü resimde tam çıkmasada gerçek görüntüsü daha belirgin. Bugün adet günüm daha olmadım çok heyecanlıyım sizinlede paylaşmak istedim sizce varmıdır ? 🙃

İlk mesajınızı okudugumda sadece acıkmayla gebe oldugunu mu düşünüyor acaba diye içimden geçirsem de sonradan attıgınız fotografı gördüm. Hayırlı olsun ben ikinci çizginiz silik olsa da gördüm. 😊

İlk mesajınızı okudugumda sadece acıkmayla gebe oldugunu mu düşünüyor acaba diye içimden geçirsem de sonradan attıgınız fotografı gördüm. Hayırlı olsun ben ikinci çizginiz silik olsa da gördüm. 😊
Kızlar merhaba. Benimde adetim 3 gün gecikti dun ve bugün idrar testi yaptım maalesef ikiside negatif çıktı bir belirtimde yok adet olacağıma dair hic gecikmezdi ve hep sancılı olur her ay bu tik yok ne sanci ne bisey gec dollenme varda acaba idrar negatif mi çıkıyor ne yapmam alzimmm

Benimde 6 gün var iştah açıldı afedersin bugün akıntım başladı krem bazen de su gibi çookk. Merak ediyorum rabbim hepimize sağlıklı hayırlı evlatlar nasip etsin inşallah ❤️

Kızlar merhaba. Benimde adetim 3 gün gecikti dun ve bugün idrar testi yaptım maalesef ikiside negatif çıktı bir belirtimde yok adet olacağıma dair hic gecikmezdi ve hep sancılı olur her ay bu tik yok ne sanci ne bisey gec dollenme varda acaba idrar negatif mi çıkıyor ne yapmam alzimmm
Canım bi üç gün daha bekle hasta olmazsan kanda gebelik testi yaptır

X