Hamilemiyim

sad23

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
16 Ocak 2024
1
0
20
Adetim 12 gün geçti 4. Günü kan testi verdim
05 0.100 çıktı bugün tekrar kan verdim
05 54.57 çıktı sizce hamilemiyim kızlar aynı durumu yaşayanlar lütfen cevap verebilirmi geç döllenme olduğundan şüpheleniyorum

54 pozitif ama 12 gün gecikmeye çok düşük bir değer. Gecikme sonrasi bir ilişkiden olmuş gibi.

Kızlar bu gün adetime 2 gün var geçen ay kimyasal yaşadım az önce ilk idrarla test yaptım bu çıktı. 8.16 da yaptım 8.34 de bunu gördüm başında beklemedim. Test çubuğu kayıktı baştan yanlış heralde dedim sonradan testi açıp baktım sizce gebelik var mı

Eklentiler

• image.jpg
    image.jpg
    56,8 KB · Görüntüleme: 31
  • IMG_5903.jpeg
    IMG_5903.jpeg
    67,8 KB · Görüntüleme: 32
Kızlar bu gün adetime 2 gün var geçen ay kimyasal yaşadım az önce ilk idrarla test yaptım bu çıktı. 8.16 da yaptım 8.34 de bunu gördüm başında beklemedim. Test çubuğu kayıktı baştan yanlış heralde dedim sonradan testi açıp baktım sizce gebelik var mı
Canım tekrar bi yapsan testin varsa ya da direk sağlık ocağında kan ver.. Testi beklemekten var mı yok mu düşünmektense garanti olur

Canım tekrar bi yapsan testin varsa ya da direk sağlık ocağında kan ver.. Testi beklemekten var mı yok mu düşünmektense garanti olur
Adetim geçikmedi o yüzden kararsız kaldım. Aklıma geldi sağlık ocağı ama bilemiyorum

X