Hamilemiyim

sinem583

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
27 Ocak 2024
16
-22
16
Kızlar yaklaşık 15 gün önce gebelik testi yaptım hayalet çizgi çıktı gebelik belirtilerine benze belirtilerim var(mide bulantısı , halsizlik ,Kasık ağrıları ruh, hali degisikligi vs.) 1 hafta önce yine test yaptım bu sefer negatif çıktı 2 günde adetim gecikti lakin çok fazla şeffaf akıntım var ve mide bulantılarım var sizce gebelik olabilir mi tecrübeli olanlar bana tavsiye verebilir mi?

Kızlar yaklaşık 15 gün önce gebelik testi yaptım hayalet çizgi çıktı gebelik belirtilerine benze belirtilerim var(mide bulantısı , halsizlik ,Kasık ağrıları ruh, hali degisikligi vs.) 1 hafta önce yine test yaptım bu sefer negatif çıktı 2 günde adetim gecikti lakin çok fazla şeffaf akıntım var ve mide bulantılarım var sizce gebelik olabilir mi tecrübeli olanlar bana tavsiye verebilir mi?
15 gündür neden kan vermediniz. Bence kan vermelisiniz gecikme olmuş sonuçta

Hayalet çizgi hemen mi çıkmıştı ve ikisinde de kullandığınız testler aynı marka mıydı

Arkadaşlar aralığın 25 inde 9 haftalık gebeliğimi kalbi durduğu için sonlandırmak zorunda kaldım ve hala adet görmedim doktor kanaman geçince korunmaniza gerek yok dedi bizde korunmadık bel ağrım kasıklarımda batma var ilk hamileliğimdeki belirtilerin aynısını yaşıyorum nerdeyse sadece göğüs hassasiyetim yok , hamile olma olasılığım bi yandan çok korkuyorum hayal kırıklığına uğramaktan yarın sabah test yapicam

O zaman gebelik testini tekrar etmelisin artık çıkar sonucun
Siz çocuk sahibi biri misiniz
Hayalet çizgi hemen mi çıkmıştı ve ikisinde de kullandığınız testler aynı marka mıydı
Hayır aynı marka değil ilk testte hayalet çizgi yaklaşık 5 6 dk içinde çıktı 2. Test negatif çıktı şimdide adetim gecikti 2 gün çok fazla şeffaf akıntım ve mide bulantım he birde göğüs agrilarim var ama adet belirtilerine dair birşey yok

Siz çocuk sahibi biri misiniz

Hayır aynı marka değil ilk testte hayalet çizgi yaklaşık 5 6 dk içinde çıktı 2. Test negatif çıktı şimdide adetim gecikti 2 gün çok fazla şeffaf akıntım ve mide bulantım he birde göğüs agrilarim var ama adet belirtilerine dair birşey yok
Negatif çıkan erken gebelik testi miydi acaba kaset tipi test yapmanı öneririm adetin de gecikmiş zaten yarın bir test yap bence ama erken testlere güvenme bende gebelik varken kaset tipi üç testim de pozitifti ama erken gebelik testi silik bile göstermedi negatif çıkardı

Arkadaşlar aralığın 25 inde 9 haftalık gebeliğimi kalbi durduğu için sonlandırmak zorunda kaldım ve hala adet görmedim doktor kanaman geçince korunmaniza gerek yok dedi bizde korunmadık bel ağrım kasıklarımda batma var ilk hamileliğimdeki belirtilerin aynısını yaşıyorum nerdeyse sadece göğüs hassasiyetim yok , hamile olma olasılığım bi yandan çok korkuyorum hayal kırıklığına uğramaktan yarın sabah test y

Negatif çıkan erken gebelik testi miydi acaba kaset tipi test yapmanı öneririm adetin de gecikmiş zaten yarın bir test yap bence ama erken testlere güvenme bende gebelik varken kaset tipi üç testim de pozitifti ama erken gebelik testi silik bile göstermedi negatif çıkardı
Ayn erken gebelik testiydi 5 gün daha geçsin nolur nolmaz belki oldum bu sefer kaset test yapicam işte birde bende anormal şu durum var adetim bir hafta kala benim canım sürekli çikolata şimdide sadece tuzlu ve ekşi istiyor canim

Ayn erken gebelik testiydi 5 gün daha geçsin nolur nolmaz belki oldum bu sefer kaset test yapicam işte birde bende anormal şu durum var adetim bir hafta kala benim canım sürekli çikolata şimdide sadece tuzlu ve ekşi istiyor canim
Yaa umarım hamilesindir💗💗kaç yıldır bekliyorsun

Daha reşit değilsin “imam nikahlı” evlisin (!) , değilsin yani sevgilin oluyor kendisi. Bu hayatı bu kadar hızlı yaşayacak kadar ne yiyip içiyosunuz? Sonra 25 yaşına gelmeden kucakta boy boy çocuk iş yok okul okumak yok kalıyosunuz ortada. İyi de oluyo aslında çocuklara yazık oluyo sadece.
Çocuk tecavüzcüsü sevgiline de çok güvenme.

Daha reşit değilsin “imam nikahlı” evlisin (!) , değilsin yani sevgilin oluyor kendisi. Bu hayatı bu kadar hızlı yaşayacak kadar ne yiyip içiyosunuz? Sonra 25 yaşına gelmeden kucakta boy boy çocuk iş yok okul okumak yok kalıyosunuz ortada. İyi de oluyo aslında çocuklara yazık oluyo sadece.
Çocuk tecavüzcüsü sevgiline de çok güvenme
Çocuk tecavüzcüsü sevgiline de çok güvenme.
Tecavüz dediğin şey zorla olan birşey benim durumum karışık sevgilim değil kocam sen karşı olabilirsin belki ama ben karşı değilim kendi istegimlede evlendim bazı sorunlardan dolayı resmi nikah kiyamiyoruz o sorunlar halledildikten sonra onu da kiyicaz resmiyet kağıt üzerinde olan birşey dini ise Allah katında helalim olduğu anlamina gelir

X