Hamilemiyim?

ayzun inşallah dediğin gibi olmaz da sadece enfeksiyondur canım ya ama kist de olursa ne yapalım allahtan gelen şey yapacak bişey yok çaresine bakacaz artık hakkımızda hayırlısı meleklerimiz bizi bulacak ben buna inanıyorum dileyen herkes meleğine bir gün kavuşacak canım ya sen yeterki kendini üzme ve relaks ol ben eminim ki en ummadığımız anda bize el sallayacaklar bak bir gün bana msj yazacaksın elif ben hamileyimmmmm diye hem de hiç ummadığın bir anda bu msjını 4 hatta 8 gözle bekliyorum

cnm yaa sagol. ins. sende takma kafana bende kist fln varmidir diye korkuyordum en cokta ama alahasukur bisey cikmadi sendede cikmaz allahin izniyle .ins. cnm yaa bende ayni sekilde senin o guzl mesajini bekliycem en yakin zamanda ins. hamileyizzzzzzzzz yazicazz eminim.

yazarız canım niye yazmayalım ama zamanı değilmiş demekki bize de en uygun zamanda gönderecek meleklerimizi rabbim umutlarımızı kaybetmeyecez çalışmaya devam ama ben önce yarın bir doktora gideyim de bakalım ne diyecek neler oluyormuş içerde bir görelim bakalım sabah 11de randuvum kızlar yaaaaaaa

git cnm ya icin rahat etsin hem .haber ver bizede .merakta birakma bizi

yazacam tabi ya en azından ilerde benim gibi olan biri olursa bilgisi olsun diye ama ne bileyim sanki doktor kontrollerine giderken bir ayağım hep geriden gidiyor ya bunu atamadım içimden bir türlü şimdi yarın kontrol var ya ben uyuyamam bu gene zaten dün gece de ağrıdan uyuyamamıştım amaninnnnnnn artık yarın doktordan çıkınca fullll uyurum ama iş var akşama kadar leylayım kızlarkafamçokkarıştı

kızlar bugün doktora gittim babakılm hemen beta hcg istedi muayeneyi ona göre yapacakmış ya yok bende hamilelik falan desem de yok yaptıracaksın dedi bakalım şimdi saat 4e gene randevu verdi bakalım ne olacak kızlar bakalım ne varmış bende bebiş yok ondan eminim de kist mi mantar mı iltahap mı ne var onu görecez gelince yazarım size öpüyorum

kızlar bugün doktora gittim babakılm hemen beta hcg istedi muayeneyi ona göre yapacakmış ya yok bende hamilelik falan desem de yok yaptıracaksın dedi bakalım şimdi saat 4e gene randevu verdi bakalım ne olacak kızlar bakalım ne varmış bende bebiş yok ondan eminim de kist mi mantar mı iltahap mı ne var onu görecez gelince yazarım size öpüyorum
canım inş akşam hayırlı haberlerle dönersin inşş
ayzuncum inş yakın zamanda sende meleğine kavuşursun tabiki bende inş meleğime kavuşurum canım

kızlar oktor randevumu kaçırdım ya iş yerinde birden müşteri bastırdı gidemedim yarın 2.30da gidecem offffffff yaaaaaaa

arkadaşlar ne olur allah rızasi için bir bilgisi olan yardim etsin ben 14 mayista erkek ark sürtünme yoluyla ilşkiye girdim ama üstümde iki tane biri uzun biri kısa tayt vardi üzerine boşaldi birinciden ikinciye islaklik geçmişti 18 mayista adet oldum ama kısa sürdü sonra ilşkiden sonra test yaptim negatif cıktı 15 haziranda adet oldum 28 gün geçti yani adet oldum normal adetim gibi 7 gün rengi koyu ve cok bugunde test yaptim negatif adetime 5 gün var anlamadiğim hamile olsam 8 haftalikti ama hiç bir belirtim yok ayrica 8 haftalikken idrar testi negatif sonuç verirmi okadar evhamliyimki uykularim kayboldu stres yaptim ne olur bişe diyin kan

canım inş akşam hayırlı haberlerle dönersin inşş
ayzuncum inş yakın zamanda sende meleğine kavuşursun tabiki bende inş meleğime kavuşurum canım

ins. cnm hepimiz hayirlisiyla meleklerimize kavusuruz.allahim nasip etsin yeterki

hiç gecikme yaşamadim geçen ay canim tam günümde normal adet oldum bu aya daha 5 gün var karbonati dahi denedim ağlanacak hale düştüm:1closedeyes:

şimdi sen bunu kafana taktığın için olabilir test al yap bence ama san mıyorum.bizim yıllrdır yapamadığımızı iki taytla yaptıysanda bravo diyorum sana.olmaz birşey merak etme.bundan sonra dikkat et bu sana bir ders olsun.yazık bak nasıl üzülmüşsün.öpüyorum.

kızlar bu arada selamlar topiği baştan sona okudum sanki kendimle konuştuğumu hissettim.insanın yalnız olmadğını bilmeside iyi bişeydir belkide iyiyki burası varda derteleşiyoruz en azıından.bu ayda tam on güllük bir gecikme oldu iki defa test yaptım negatifti.umudum yok aslında ma insan yinede düşünmeden,umutlanmadan edemiyor işte.

X