hamilemiyim

tolgayse

Üye
Kayıtlı Üye
4 Ocak 2013
3
0
arkadaşlar aranıza yeni katıldım regl günüm sadece bir gün geçti iki kere test yaptım pozitif çıktı bu saatte doğru sonucu verir mi sevinmek için erken mi lütfen beni bilgilendirirmisiniz

benimde ilk hamileliğimde adetimin geciktiği ilk gün test yapıp öğrenmiştim:) bence hamilesin hayırlı olsun:)

Canim hamilesin tebrik ederim... Rabbim saglikla kucagina almayi nasip etsin inşallah...

arkadaşlar aranıza yeni katıldım regl günüm sadece bir gün geçti iki kere test yaptım pozitif çıktı bu saatte doğru sonucu verir mi sevinmek için erken mi lütfen beni bilgilendirirmisiniz

Birde kan degerine baktir. O zaman kesinlesir. Gerci yaptgin testte yanilma payi yok gibi. Ama yine de beta degerine baktirdiktan sonra tam sevinirsin :KK66:

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

benimki 6 gün önce çıktı 1 gün gecikmeli neden çıkmasııın :) hayırlı olsun...

benimki 6 gün önce çıktı 1 gün gecikmeli neden çıkmasııın :) hayırlı olsun...

Mrb hayirli olsun size de. Degerlerine baktirdin mi? Benim degerlerm yuksek gibi geldi acaba cogul gebelik mi diye dusunmeye basladim.

pozitif sonuçlar yanıltmıyor diye biliyorum ama yarın mutlaka bir kan testi derim :)) ama bence şimdiden hayırlı olsun :))

Mrb hayirli olsun size de. Degerlerine baktirdin mi? Benim degerlerm yuksek gibi geldi acaba cogul gebelik mi diye dusunmeye basladim.

yok şekerim ben daha kontrole gitmedim. ilk gebeliğim sıkıntılıydı sonunda kürtaj oldum. bu sefer acele etmiyorum.

Bende ilk oyle ogrendim ama inanamadim hemen hastaneye gittim kandada cikti yine inanamadim. Hala inanamiyorum beklenmeyen bir hamilelik oldu. Cok ugrastim cocuk sahibi olmak icin ve simdide cok korkuyorum

yok şekerim ben daha kontrole gitmedim. ilk gebeliğim sıkıntılıydı sonunda kürtaj oldum. bu sefer acele etmiyorum.

Hayirlisi olsun iyi dusunelim iyi olsun allah tamamina erdirsin insallah hepimizinkini :KK66: aminnnnnnn:)

sen ilk kaç günlükken gittin karında göründü mü kese?

23 martta ogrendim degerm 555 cikti
24 martta dr gittim henuz kese icin erken dedi sadece tahlil yapti 724 cikti
27 martta tekrar istedi tahlil 3318 cikti ve keseyi o gun gorduler yeni olusmustu 6.9 mm

23 martta ogrendim degerm 555 cikti
24 martta dr gittim henuz kese icin erken dedi sadece tahlil yapti 724 cikti
27 martta tekrar istedi tahlil 3318 cikti ve keseyi o gun gorduler yeni olusmustu 6.9 mm

27 martta kaç günlüktün?

vajinal mi gördüler karında mı ? kusura bakma çok soru sordum ama :)

Olur mu soracaksin birbirmize destek olacagiz. Dr vajinal bakmak istedi ben istemedim. Karindan bakti ve gordu iyi ki vajinal baktirmamisim :)

arkadaşlar çok teşekkür ederim hepinize 3 haftalık hamileymişim çok mutluyum 595 çıktı beta değeri Allah herkese nasip etsin ilginize çok teşekkür ederim

X