hamilemiyim?

feridetamer

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Şubat 2014
318
102
33
kızlar dun adet gunumdu ama 1- 2 damla lekelenme oldu bugunde ogle ama adet degil biraz oce test yaptum 2. cizgi silik cikti oncemed gebelik testi ile
apa9yjy3.jpg

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

kızlar dun adet gunumdu ama 1- 2 damla lekelenme oldu bugunde ogle ama adet degil biraz oce test yaptum 2. cizgi silik cikti oncemed gebelik testi ile
apa9yjy3.jpg

canım benimde böyle çıkmıştı doktora gittim cuma günü hamile olduğumu öğrendim değerim düşük çıktı gerçi ama.... hemen kan testi yaptır rabbim gönlüne göre versin inşallah

insallah canim hamileyimdir dusukden sonra bir adet gordum sadece

valla canım rabbim gönlüne göre verir inşallah ama bende de aynısı çıktı cuma test verdim değer çok düşük çıktı...ama bence hamilesin o silik çizgi kolay kolay çıkmıyor

deger neden dusuk oluyoki erken yaptigimizdan mi

walla bilmiyorum doktor yat dinlen ayağa pek kalkma değerin düşük salı günü testi tekrarlayalım dedi anlamadım bende yarın sende bir kan testi yaptır canım benim değer 93 çıktı ama biraz araştırdım geç döllenmelerde ilk haftalar düşük çıkabiliyormuş...salı günü belli olcak benimde

apa9yjy3.jpg

Canım hamilesin.. Adet günün dünse böyle silik çıkması gayet normal endişelenme.. Yarın kan testi ver bir de lekelenme durumunu doktoruna belirt canım tamam mı.. Sağlıkla büyüsün bebeğin..

hic basina bole bisiy gelen varmi kizlar bu aksam bidaha yapcem test 2gun once az lekenme oldu adet sandim arkasi gelmeyince dun aksam test yaptım boyle cikti-)

hic basina bole bisiy gelen varmi kizlar bu aksam bidaha yapcem test 2gun once az lekenme oldu adet sandim arkasi gelmeyince dun aksam test yaptım boyle cikti-)

Kızlar selam;benim daha adetime 8 gün var ama iki gündür adetin son günündeki gibi lekelenme oluyor bugün gidip kan testi yaptırdım sonuç 0.01 yani negatif çıktı 31 yaşındayım adetim bugüne kadar hiç düzensiz değildi acaba hamile olma ihtimalim var mı yani böyle olup kanda çıkmamış olabilir mi?

biraz once saglik ocaginda yaptirdim cizgi daha koyu cikti hemsire var gibi diyor

atuse5yz.jpg

kizlar bugun yaptim test 3 gun oncekinden biraz koyu kan testi vermeye korkuyom negatif cikar die

apa9yjy3.jpg

Tebrikler :))) benmde boyle çıkmıştı kanda hamile oldugumu ogrenmistim hadi hayırlısı bakalım :))))

Bende dusukten sonra bi mens olmustum sonrasinda hamile idim hemde 2 cizgi silikti suan 6 haftalik hamileyim :)) umarım saglikli sekilde bebislerimizi kucagimiza aliriz

Bende dusukten sonra bi mens olmustum sonrasinda hamile idim hemde 2 cizgi silikti suan 6 haftalik hamileyim :)) umarım saglikli sekilde bebislerimizi kucagimiza aliriz

canim bende dusukden sonra 1 adet gordum inasllah sagsalim dogar bebeklerimiz

canim bende dusukden sonra 1 adet gordum inasllah sagsalim dogar bebeklerimiz

Tek umudumuz :)) benm lekelenmem oluyor o biraz korkutuyor beni ama Allah'ın izniyle kotu bişey olmayacak :) ii düşünüp birbirimize dua edelim canm

X