Hamilemiyim

TAGA

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
12 Mart 2017
174
230
Arkadaşlar merhaba bende aranızda yeniyim, adet olmama 6-7 gün var, yaklaşık 1 haftadır gaz sancım var, karnımın altında agrı oluyor birde göğüslerime dokunamıyorum çok şiş ve hassaslar normalde adet ime bir hafta kala gögüslerimde hassasiyet olurdu ama bu sefer çok erken başladı - piskolojikmi bilmiyorum kendimi hamile gibi hissediyorum sürekli hamilelik ile ilgili rüyalar görüyorum :KK43:

Merhaba kızlar.
Peki hiç hamilelik belirtisi olarak gaz sancıları ve çok gaz çıkarma yaşadınızmı, yorumlarinizı yazarsanız sevinirim.

Merhaba kızlar.
Peki hiç hamilelik belirtisi olarak gaz sancıları ve çok gaz çıkarma yaşadınızmı, yorumlarinizı yazarsanız sevinirim.
Ben geçen hafta resmen öldüm gaz sancısından sürekle karnımdan garip sesler geldi ve ilginç bi şekilde kabızlık çektim

Ben geçen hafta resmen öldüm gaz sancısından sürekle karnımdan garip sesler geldi ve ilginç bi şekilde kabızlık çektim
Şuanda günümü bekliyorum 4-5 güne olmam lazım inşallah olmam

Ben hala gaz sancısı çekiyorum :110: ama doğruyu söylemek gerekirse hamileliğimi öğrenene kadar hiç bir belirti yaşamadım ne zaman öğrendim o zaman ağrılar bulantılar başladı :anneadayı:

Maalesef bugun regl oldum okadar da umutlanmistim bu ay. Her ay ayrı bir hüsran.inanmayacagim artık hiçbir belirtiye. Tüm belirtiler regl olacağının belirtisi bence. hayirlisi olsun artik..

Benimde gebelik belirtisi miydi bilmiyorum ama battan 1 hafta on gün kadar önce başlamıştı devamlı gazım oluyordu bende ayaklarımı üşütüyorum sandım çünkü bata kadar başka bir belirtim olmadı göğüs hassasiyeti filan hepsi bat günü başladı diğer belirtilerim..:KK15:

Benimde gebelik belirtisi miydi bilmiyorum ama battan 1 hafta on gün kadar önce başlamıştı devamlı gazım oluyordu bende ayaklarımı üşütüyorum sandım çünkü bata kadar başka bir belirtim olmadı göğüs hassasiyeti filan hepsi bat günü başladı diğer belirtilerim..:KK15:

Merhabalar,
Adetim 6 gün gecikti 3 gün önce damla olarak geldi sonraki gün biraz daha fazla geldi ama o kadar. Öncesinde adet ağrıları gibi ağrım vardı. Hala karnım ağrıyor ama olmadım. 2 gündür midem de yanma var. Bulantı oluyor ama emin değilim hamile olabilir miyim acaba? Bugün test alıp yapacağım bakalım.

X