hamileyim ama kanamm varrr lütfnnn cevap verin

DESBL

Üye
Kayıtlı Üye
27 Ocak 2014
28
0
33
merhabalr 4 hafta 5 günlük gebeym ama bugun kanamam oldu adet gbi proluton depot ignesi verdiler ultrasyonda bebek iii dedi ama igneden sonrada devam etti kanama doktor neden oldugunu söylemed szice nedennn

merhabalr 4 hafta 5 günlük gebeym ama bugun kanamam oldu adet gbi proluton depot ignesi verdiler ultrasyonda bebek iii dedi ama igneden sonrada devam etti kanama doktor neden oldugunu söylemed szice nedennn

canım,

öncelikle bebeğin hayırlı olsun.. hiç kalkmadan yat ve iğnelerini eksik etme. progestoron eksikliğnden olabilir. Sağlıcakla kucağına alman dileğiyle..

Canim oncelikle geçmiş olsun kanamanin rengi ve miktari onemle olan bu donemde adet zamanina denk gelen tutunma ve yerlesme adi verilen kanamalar olabiliyor inslahh bebegine bise yoktir sakin ol.

sağol canım dun adet kanaması gibi kırmızıydi bugünse kahverengi özellikle tuvalete oturunca oluyor. doktor bana hiçbir bilgi vermedi iğne yaptı üçüncü iğnede gel dedi bi de intihap varmış

canım,

öncelikle bebeğin hayırlı olsun.. hiç kalkmadan yat ve iğnelerini eksik etme. progestoron eksikliğnden olabilir. Sağlıcakla kucağına alman dileğiyle..
canım iiki gun oldu az az devam ediyor ne kadar daha devm edecek acebaa tuvalete gtmeye korkuyorumm:KK43:

canım iiki gun oldu az az devam ediyor ne kadar daha devm edecek acebaa tuvalete gtmeye korkuyorumm:KK43:

belki iltihabı atıyodur vücut. İnşallahhh bir an önce kesilir. drunu değiştirsen ? hangi şehirdesin ?

belki iltihabı atıyodur vücut. İnşallahhh bir an önce kesilir. drunu değiştirsen ? hangi şehirdesin ?

canım ben kayserideyim gebe kalmadan önce tekden de zehra kalınlıya gidiyordum kanamam olunca direk hüma doğum hastanesine gittik

canım ben kayserideyim gebe kalmadan önce tekden de zehra kalınlıya gidiyordum kanamam olunca direk hüma doğum hastanesine gittik

istanbulda olsan dr umu önerirdim.

şu an nasılsın ? geçti mi akıntı ?

cok şüükür gectii iki gündür yokkk canımm ayakta kalınca belim cok agrıyor saatlerce iş yapmışş gibii:KK43:

çok sevindim geçmesineeee, dahada olmaz inşallahhhhhh..

sanırım ufaklıl biraz zor bir bebek olucak. mümkün olduğunca yat dinlen 3 ayı atlattın mı daha rahat edersin. boşver işi gücü, h,iç bişey onun sağlığından daha önemli değil. yorma kendini

geçmiş olsun öncelikle ama 4 hafta 5 günlükken bebek olmaz ki sadece kese görünür. bebek iyi derken neyi kastetti dr acaba?

Canim kanama alani vardir ondan uzun surmustur.bol bol dinlen,is yapma.ersad beye mi gidiyorsun humada,bende kayserideyim

Canim kanama alani vardir ondan uzun surmustur.bol bol dinlen,is yapma.ersad beye mi gidiyorsun humada,bende kayserideyim

yok canım hakan kaya ya gidiyorum değiştirmeyi düşünüyorum ama cahit ve ersat beye gitmeyi düşünüyorum

X