Hamileyim ama korkularım var

Kar tanesi9702

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
3 Haziran 2021
50
16
21
Merhabalar kızlar daha önce testimi atmıştım buraya dün yeni test yaptım çok belirgin çıktı doktora gittim ama henüz yeni olduğu için bir şey göremedi sadece dış gebelik değil tahminim içinde dedi bayramdan sonra gel dedi ama kasıklarım belim bacağım çok ağrıyor kanama yok şu an bunlar normal mi acaba endişeleniyorum .

Merhabalar kızlar daha önce testimi atmıştım buraya dün yeni test yaptım çok belirgin çıktı doktora gittim ama henüz yeni olduğu için bir şey göremedi sadece dış gebelik değil tahminim içinde dedi bayramdan sonra gel dedi ama kasıklarım belim bacağım çok ağrıyor kanama yok şu an bunlar normal mi acaba endişeleniyorum .
Bütün ağrılar normal benimde çok ağrılarım oldu belim sırtım kasıklarım çok ağrımıştı aksine dış gebeliğimde hiç bir yerim ağrımamıştı endişe etme stres her zaman olumsuz etkiler bebeği

Normal merak etme bende her an adet olucakmış gibi ağrı çekiyodum hala oluyo bazen

X