Güneş Kremleri Hamileyim, beyaz hassas ten icin gunes krem ariyorum

Güneş kremleri, bronzlaşma

1dilektut

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
16 Ağustos 2018
1.254
887
Var mi?

Hamileyim beyaz hassas ten icin gunes krem ariyorum. bikac krem buldum icerik olarak kontrol edebilirmisiniz sakincali bisey varmi

• DECYL OLEATE
  • DICAPRYLYL CARBONATE
  • ZINC OXIDE
  • CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE
  • COCOGLYCERIDES
  • TITANIUM DIOXIDE
  • SILICA DIMETHYL SILYLATE
  • POLYHYDROXYSTEARIC ACID
  • TOCOPHERYL ACETATE
  • HYDROGENATED PALM GLYCERIDES CITRATE
  • STEARIC ACID
  • ALUMINA
  • TOCOPHEROL. [BI 694]

Burada listelenen maddeler,

İnstagramda eczabakim ya da kozmetik.notlari sayfalarini takip etmenizi tavsiye ederim.ben de ordan bakarak alacagim urunler hakkinda fikir sahibi oluyorum.onlar temiz icerikli urunleri inceleyip bilgi veriyorlar.sorarsaniz da cevap verirler diye dusunuyorum.

elecda elecda seni rahatsiz ediyorum etiket yaparak ama anlayabilirsin diye düsündüm
Yok canım neden rahatsızlık olsun. Bildiğim kadarıya titanyum dioksit hakkında kansere sebep olduğuna dair iddalar var ama kanıtlanmadı.
1dilektut 1dilektut Benim de cildim çok beyaz ve hassas. Doktor tavsiyesi ile Bioderma Photoderm AR kullanıyorum ve memnunum.

Yok canım neden rahatsızlık olsun. Bildiğim kadarıya titanyum dioksit hakkında kansere sebep olduğuna dair iddalar var ama kanıtlanmadı.
1dilektut 1dilektut Benim de cildim çok beyaz ve hassas. Doktor tavsiyesi ile Bioderma Photoderm AR kullanıyorum ve memnunum.
su ilaclarin yuzeyini kaplayan maddeydi galiba dimi bu da bioderma phodertm mineral sprey icerigi

X