Hamileyim ilk aşılama pozitif! ♥️♥️♥️♥️♥️♥️

Kuzuşum benim tedavi boyunca regl döngüm şaştı şimdilik 7-8 gün var olarak gösteriyor 2 program. Döngü sürem 30 güne yükseldi. Geçen ayki kimyasalın 5+2 de oldu. Of o kadar doluyum ki normal yaşantı olarakta üzgün ve mutsuzum şuan hayatımın herşeyin üst üste geldiği dönemindeyim 😓
Ay cok insan ne seviniyor gebe kalınca bende 5+5 te düşüşe gti.zar zor 1 yıldır olmuyordu tam tuttu derken.Ama ki uasal üstüne çoğu diğwr ay gebe kalıyor.burda deli gibi araştırdım ben inşallah bizde kalırız

Ay cok insan ne seviniyor gebe kalınca bende 5+5 te düşüşe gti.zar zor 1 yıldır olmuyordu tam tuttu derken.Ama ki uasal üstüne çoğu diğwr ay gebe kalıyor.burda deli gibi araştırdım ben inşallah bizde kalırız
Ah canım inşallah olur. Gerçi dediğim gibi hayat olarakta çok zorlu bir dönemdeyim. 6 yıldır denemelerimde ve ömrümdeki ilk gebeliğimdi.

Canım bekliyorum hala bu ay sekreterin egosu yüzünden ara verildi beni sebepsizce ertelemişti. Bu ay reglime 10 gün kala 28 temmuzda test yaptım çok erken biliyorum ama çok çok silik çizgi çıktı 3 Ağustosta tekrar yapacağım görselini ekliyorum sende bakarsan ve yorumlarsan çok sevinirim
İnşallah sağlıkla kucağınıza alırsınız kan testi verdiniz mi

Kızlaaaar aşılamam 16 Haziran'da oldu öğlen 12.30 da
Bu sürece kadar Gonal F ve ovitrelle kullandım doktor tedavisinde.
Folbiol kullanıyorum birde.
Aşılama sonrası ise progestan kullanmaya başladım.
27 Haziran'da gece 02.00 de kan verdim beta HCG 4.61 çıktı. Heyecanımı paylaşmak istedim burada artar mı diye, bir kaç kişi dışında yorum gelmedi.
28 Haziran saat 21.00 de 2. Kan testimi verdim ve 19.1 çıktı .
Çoğul gebelik beklentisi var 🥰

Süreç boyunca kendimi yoklamadım fakat ısrarla çatlatmanın iğnesinin 4. Gününden itibaren erken gebelik testiyle çizginin yok olmasını ve geri gelmesini bekledim.

24-25 Haziran'da tekrar silik 2. çizgilerim başladı .
Şuan belirti olarak tek söyleyebileceğim şeyler 26 hazirandan beri sanki kabızmışım, gazım varmış gibi ağrılar, meme uçlarımın 24 Hazirandan beri sert ve hassaslığı, 28 Haziran öğleden sonraları ise adım attıkça göğüslerimde normalde regl belirtisi olan göğüs acısının kat kat fazlasını hissetmeye başladım.

3 yıldır bebek özlemim vardı, en az 10 Dr un sorun yok gebe kalabilirsin demesi üzerine hep denedik sonuç malesef olumsuzdu, tüp bebek merkezine gittiğimde yumurta rezervinin çok aktif olduğunu, çikolata kistlerimin olduğunu ve yumurtalarımın rezervin çok aktifliğinden dolayı yeterince büyümediğini öğrendim tedavime bu şekilde başlamış oldum. Kesinlikle önerim tek doktora 2 doktora 3 doktora bağlı kalmamanız ve işinde başarılı olan bir doktor ile bu sürece başlamanız. Allah'ımdan şu bayram gününün yüzü suyu hürmetine bütün annelik özlemi çeken anne adaylarının kucağını doldurması ve bu mutluluğu tatması için dua ediyorum 🧿

Bana konuyla alakalı sormak istediğin her şeyi severek cevaplarım ♥️ hepinizin bayramını kutluyorum çok öpüyorum hepinizi..
Nerde yaptırdın canım aşılamayı?

Merhabalar 16agustos saat 12:15te aşılama oldum 26agustos saat 09:30 da kan verdim ve sonucum 2,01 çıktı içim bi garip oldu aşılamadan sonra 3. Gün hafif kahvemsi bir akıntı olmuştu başka olmamıştı kasıklarım hep ağrıyordu pazartesi kan ver demişti doktor dayanamadım ben böle olup yükselen varmı yoksa negatif mi 😞

Merhabalar 16agustos saat 12:15te aşılama oldum 26agustos saat 09:30 da kan verdim ve sonucum 2,01 çıktı içim bi garip oldu aşılamadan sonra 3. Gün hafif kahvemsi bir akıntı olmuştu başka olmamıştı kasıklarım hep ağrıyordu pazartesi kan ver demişti doktor dayanamadım ben böle olup yükselen varmı yoksa negatif mi 😞
2.01 kesinlikle negatif sonuç ama 14. Gününde de pozitifi görenler oluyor. Pazartesi günü tekrar kan vermeni öneririm canım.

Kızlaaaar aşılamam 16 Haziran'da oldu öğlen 12.30 da
Bu sürece kadar Gonal F ve ovitrelle kullandım doktor tedavisinde.
Folbiol kullanıyorum birde.
Aşılama sonrası ise progestan kullanmaya başladım.
27 Haziran'da gece 02.00 de kan verdim beta HCG 4.61 çıktı. Heyecanımı paylaşmak istedim burada artar mı diye, bir kaç kişi dışında yorum gelmedi.
28 Haziran saat 21.00 de 2. Kan testimi verdim ve 19.1 çıktı .
Çoğul gebelik beklentisi var 🥰

Süreç boyunca kendimi yoklamadım fakat ısrarla çatlatmanın iğnesinin 4. Gününden itibaren erken gebelik testiyle çizginin yok olmasını ve geri gelmesini bekledim.

24-25 Haziran'da tekrar silik 2. çizgilerim başladı .
Şuan belirti olarak tek söyleyebileceğim şeyler 26 hazirandan beri sanki kabızmışım, gazım varmış gibi ağrılar, meme uçlarımın 24 Hazirandan beri sert ve hassaslığı, 28 Haziran öğleden sonraları ise adım attıkça göğüslerimde normalde regl belirtisi olan göğüs acısının kat kat fazlasını hissetmeye başladım.

3 yıldır bebek özlemim vardı, en az 10 Dr un sorun yok gebe kalabilirsin demesi üzerine hep denedik sonuç malesef olumsuzdu, tüp bebek merkezine gittiğimde yumurta rezervinin çok aktif olduğunu, çikolata kistlerimin olduğunu ve yumurtalarımın rezervin çok aktifliğinden dolayı yeterince büyümediğini öğrendim tedavime bu şekilde başlamış oldum. Kesinlikle önerim tek doktora 2 doktora 3 doktora bağlı kalmamanız ve işinde başarılı olan bir doktor ile bu sürece başlamanız. Allah'ımdan şu bayram gününün yüzü suyu hürmetine bütün annelik özlemi çeken anne adaylarının kucağını doldurması ve bu mutluluğu tatması için dua ediyorum 🧿

Bana konuyla alakalı sormak istediğin her şeyi severek cevaplarım ♥️ hepinizin bayramını kutluyorum çok öpüyorum hepinizi..

Bende bir hafta boyunca gonal f450 kullandım iki gün sonrası Ovitrelle iğne yapıldı iki tane bir gün sonrası yani bugün aşılamam yapıldı eşimin spermi kaliteli dediler yumurtalıklarm istenilen büyüklükte hiç bit sorun yok doktor inşallah dedi ama ister istemez tskintiliyum hamile olabilecemmi acaba

Bende bir hafta boyunca gonal f450 kullandım iki gün sonrası Ovitrelle iğne yapıldı iki tane bir gün sonrası yani bugün aşılamam yapıldı eşimin spermi kaliteli dediler yumurtalıklarm istenilen büyüklükte hiç bit sorun yok doktor inşallah dedi ama ister istemez tskintiliyum hamile olabilecemmi acaba
E2, progesteron, yumurta mmsi, sperm wash sonraki ileri hareketlilik sayısı bunlar nedir acaba?

Eklentiler

• Screenshot_2023-11-25-10-57-22-031_com.android.camera-edit.jpg
    Screenshot_2023-11-25-10-57-22-031_com.android.camera-edit.jpg
    88,4 KB · Görüntüleme: 40
Elle doldurulmasının sebebi neydi acaba? E-nabız gibi ortamlara düşen makine ölçümü sperm sonuçları daha doğrudur. Şayet doğruysa sonuç ki bana efsane amatörce geldi, sonuç güzel ve 17.220.000 spermin var ki olduğunu söylüyor. Sizin sonuçlarınız nedir?

13 mu 16 mm yumurtalık mi ne büyümüş demişti üç tane iki tane ovirelle çatlatma iğnesi yaptım iki gün sonrası aşılama oldu işte tutar mı acaba bilmiyorum bide göğüs hassasiyeti başladı gaz sikintisu normal dedi bu tür şeyleri hiç anlamiyorum aşılamada spermin mi i olması lazım acaba yumurtalık falan mı bilemedim

Elle doldurulmasının sebebi neydi acaba? E-nabız gibi ortamlara düşen makine ölçümü sperm sonuçları daha doğrudur. Şayet doğruysa sonuç ki bana efsane amatörce geldi, sonuç güzel ve 17.220.000 spermin var ki olduğunu söylüyor. Sizin sonuçlarınız nedir?
Bide tek bir tane sperim asilamiyolar demi milyon oluyo demi

Evet milyon tane oluyor. 13 mm yetersiz fakat 16 mm 2 güne çatlayabilecek boyuta gelecektir.
E2 ve progesteron hormon değerlerinizi neydi?
Sadece yumurta takibi ile iğne yapıldı özelde yaptırdım cnm iki tane birden vurdurdu iki gün sonrası aşılama oldu tutar mı dersin sende belirtiler neydi

Sadece yumurta takibi ile iğne yapıldı özelde yaptırdım cnm iki tane birden vurdurdu iki gün sonrası aşılama oldu tutar mı dersin sende belirtiler neydi
Hala soruma cevap alamadım ki? Yumurta kalitesi ve rahim kalınlaşmasını bilemeden buna yorum yapmam pek doğru değil. 3 aşılamadan 2 si pozitif oldu. İlk pozitif olanda 450 iydi E2 değerim ikinci pozitif olanda ise 800idi. Negatif sonuç aldığımda ise 182iydi.

X